Kosmetyki do włosów farbowanych

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Kosmetyki do włosów farbowanych

Post autor: Barbana88 » 2 kwie 2017, o 22:26

Włosy farbowane - mam i ja :jupi: W końcu zdecydowałam się na zmianę koloru bo naturalny już powoli zaczęła oprószać siwizna :) Jak dbać o farbowane włosy i jakie kosmetyki polecacie do takich? Teraz są takie ładne błyszczące chciałabym aby cały czas tak wyglądały :zakoch:

nimco
Forumowiczka

Re: Kosmetyki do włosów farbowanych

Post autor: nimco » 14 kwie 2017, o 23:43

Też właśnie nie wiedziałam jak dbać o włosy farbowane , zwłaszcza jak przedłużyć ten blask który normalnie utrzymuje się do 2 myć. Od znajomej dostałam namiar i okazuje się, że ich szampony mają roślinne składniki, które dodają włosom właśnie ten połysk. Świetna sprawa mówię Ci :) Wypróbuj koniecznie

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 13 paź 2017, o 19:35

Przede wszystkim warto postawić na porządne produkty do farbowania, bo to one robią największą robotę. Jeśli są porządne i dobrej jakości to włosy będą dobrze wyglądać i kolor będzie trwały. Ja w sumie najwięcej dobrych opinii o tych z loreala słyszałam.

Araon
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Araon » 17 sty 2018, o 09:04

Jeśli już mowa o farbowaniu i kosmetykach do włosów farbowanych to wydaje mi się, że w pierwszej kolejności, żeby ufarbować włosy najlepiej odwiedzić jakiś dobry zakład fryzjerski. Dodatkowo również tam możecie przecież uzyskać informacje na ten temat i dowiedzieć się jakich kosmetyków i odżywek powinnyście używać aby utrzymać włosy w dobrej kondycji!

ollapolla
Świeżynka

Post autor: ollapolla » 17 sty 2018, o 13:23

Używam tyko odżywki do włosów farbowanych z tej samej lini co szampon bo słyszałam ze tak sie powinno robić. Wychodze z założenia ze nie ma co przesadzac z ilością kosmetyków bo to też włosy obciąża

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 30 kwie 2018, o 13:38

Warto wypróbować, szampon sylevco. To jedna z najlepszych marek szamponów, choć mają też w ofercie żele do twarzy, peelingi i pomadki ochronne. Skuteczne i dobrej jakości.

benianai
Świeżynka

Post autor: benianai » 24 maja 2018, o 16:21

hej

albena
Świeżynka

Post autor: albena » 29 maja 2018, o 10:53

Przyznam, że przetestowałam sporo szamponów i odżywek dla włosów farbowanych, z różnymi efektami. Od niedawna pokusiłam się na szampon i odżywkę jajeczną odkryte przeze mnie i o dziwo widzę poprawę:) Włosy zaczynają robić się takie jedwabiste i gładkie w dotyku, po kilku myciach są jakby odbudowane i w lepszej kondycji. Czyżbym w końcu trafiła na odpowiednie kosmetyki? Byłoby wspaniale:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”