Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Leah00
Świeżynka

Re: Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Post autor: Leah00 » 10 paź 2018, o 11:43

Od zawsze po kąpieli smaruje swojego nogi i całe ciało kremem NIVEA. To wystarcza.

Chalceda
Świeżynka

Post autor: Chalceda » 16 paź 2018, o 20:56

dbajmy o siebie i pijmy dużo wody to klucz do pięknej skóry :jupi:

sabinaw
Świeżynka

Post autor: sabinaw » 5 lis 2018, o 09:02

Zimą moja skóra na nogach jest bardzo wysuszona, zwłaszcza po goleniu, więc dbam o jej nawilżenie i smaruję ciało codziennie wieczorem. A do tego dużo ćwiczę, co też bardzo wpływa na wygląd nóg.

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 5 lis 2018, o 14:53

W zimie trzeba jak najbardziej dbać o stopy, ja regularnie robię sobie złuszczenie i też co pare dni smaruje grubszą warstwą kremu na to woreczek foliowy, skarpety i tak przez 20-30 minut.

nicollHa
Świeżynka

Post autor: nicollHa » 13 lis 2018, o 09:03

Hej, ja również podobnie jak moje przedmówczyni polecam Ci systematyczne kremowanie stóp oraz regularne peelingi. Warto jednak pamiętać również o tym, że piękne stopy to przede wszystkim zdrowe stopy! Z tego też powodu zakupiłam ostatnio specjalne wkładki żelowe do butów, które chronią moją delikatną skórę przed obtarciami i doskonale profilują moją stopę. Wreszcie znalazłam sposób na to by nosić zimą kozaki na wysokim obcasie! :jupi:

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 6 gru 2018, o 22:30

Codzienna pielęgnacja jest lekarstwem na wszystko ;) Teraz zimą o stopy trzeba głównie dbać. Ja polecam balsam rozmarynowy do stóp marki Hildegard Braukmann . Działa relaksująco i odświeżająco. Jak macie zmęczone stopy to poczujecie od razu różnice. Chroni też fajnie przed pęknięciami i wysuszeniem.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 11 sty 2019, o 20:23

Bez wątpienia o skóre trzeba dbac caly rok - tym bardziej o skore nog, ktora non stop narazona jest na zgrubienia itp. Codzienne nawilzanie to juz jakies 70% sukcesu, a reszta to wg mnie dobre zabiegi. Czasami naskorek robi sie tak gruby ze bez konsultacji z podologiem ciezko go zmiekczyc domowymi metodami. Dlatego minimum 3 razy w roku staram sie chodzic do podologa do natura med w nowym sączu na zabiegi regeneracyjne

Mila
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Mila » 17 sty 2019, o 15:47

Ja lubię ziołowe kąpiele do stóp. W Zielniku DOZ znalazłam bardzo przyjemną, odświeżającą za grosze i regularnie stosuję. :)

Obrazek

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 21 sty 2019, o 22:28

A jak dbacie o paznokcie? Moje latem są dość mocno "eksploatowane", bo żeby stopa pięknie wyglądała, często je maluje. Staram się dać im odpocząć zimą,ale zastanawiam się, czy istnieją kremy, które mogą wspomóc ich regenerację? Ciocia jest kosmetyczką i wspomniała o kremie, który nie tylko poprawi wygląd paznokcia, ale także zadba o jego zdrowie.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 4 mar 2019, o 16:50

O stopy należy dbać caly rok, ale faktycznie w porze zimowej nasze stopy wymagaja szczególnych zabiegów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”