Lipolifting Kraków

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Lipolifting Kraków

Post autor: Dariana » 26 lis 2018, o 12:16

Dziewczyny. Interesuje mnie zabieg lipoliftingu. Czy któraś z Was go miała? I gdzie w Krakowie mozna się na niego zapisać?

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Lipolifting Kraków

Post autor: Dariana » 26 lis 2018, o 12:40

Klinika Bona Dea.
Lipolifting jest zabiegiem, który polega na pobraniu tłuszczu z okolicy brzucha, bioder, ud, czy kolan. Wypełnij za jego pomocą zmarszczki, wymodeluje twarz, z tego co również wiem, mozna powiekszyć piersi.

Sama nie miałam ale w gabinecie się o niego pytałam. Zaproponowali mi jednak osocze bogatopłytkowe, na które ostatecznie się zdecydowałam ( jestem młodą osobą i nie było konieczności przeprowadzenia lipoliftingu).

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 23 sty 2019, o 19:11

W klinice dermed maja tez lipolifting w ofercie. mnie akurat interesowala plastyka brzucha, ale przy okazji chodzenia na konsultacje dokladnie przejrzałam cennik. Klinika bardzo zaufana, duzy komfort dla pacjenta, bo korzystaja z dobrych atestowanych sprzetow a przede wszystkim specjalistow maja z calego swiata

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 26 kwie 2019, o 08:17

Jeśli chodzi o wypełnienie zmarszczek to ja postawiłam na botoks. Zabieg robiłam w Neonii w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, zmarszczki są wygładzone ale wygląda to bardzo naturalnie.

AlicjaKlank
Świeżynka

Post autor: AlicjaKlank » 26 kwie 2019, o 14:26

Czy krem zadziała na zmarszczki? Sama sobie dopowiedz czy nasze babcie które używały kremów miały zmarszczki czy nie? Dzisiaj chyba mamy inna wiedzę na ten temat i jedynym sposobem na uzupełnienie kolagenu to jego suplementacja.

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 11 sie 2019, o 16:03

Ja znam tylko Magiczną Klinikę, znajoma od czasu do czasu korzysta z ich zabiegów i wygląda obłędnie. Lifting tez pewnie jest, na stronie można sprawdzić. Może jest w promocyjnej cenie? Tam często maja okazje na wybrane zabiegi, w różnych lokalizacjach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”