Lipolifting Kraków

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Lipolifting Kraków

Post autor: Dariana » 26 lis 2018, o 12:16

Dziewczyny. Interesuje mnie zabieg lipoliftingu. Czy któraś z Was go miała? I gdzie w Krakowie mozna się na niego zapisać?

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Lipolifting Kraków

Post autor: Dariana » 26 lis 2018, o 12:40

Klinika Bona Dea.
Lipolifting jest zabiegiem, który polega na pobraniu tłuszczu z okolicy brzucha, bioder, ud, czy kolan. Wypełnij za jego pomocą zmarszczki, wymodeluje twarz, z tego co również wiem, mozna powiekszyć piersi.

Sama nie miałam ale w gabinecie się o niego pytałam. Zaproponowali mi jednak osocze bogatopłytkowe, na które ostatecznie się zdecydowałam ( jestem młodą osobą i nie było konieczności przeprowadzenia lipoliftingu).

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 23 sty 2019, o 19:11

W klinice dermed maja tez lipolifting w ofercie. mnie akurat interesowala plastyka brzucha, ale przy okazji chodzenia na konsultacje dokladnie przejrzałam cennik. Klinika bardzo zaufana, duzy komfort dla pacjenta, bo korzystaja z dobrych atestowanych sprzetow a przede wszystkim specjalistow maja z calego swiata

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 26 kwie 2019, o 08:17

Jeśli chodzi o wypełnienie zmarszczek to ja postawiłam na botoks. Zabieg robiłam w Neonii w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, zmarszczki są wygładzone ale wygląda to bardzo naturalnie.

AlicjaKlank
Świeżynka

Post autor: AlicjaKlank » 26 kwie 2019, o 14:26

Czy krem zadziała na zmarszczki? Sama sobie dopowiedz czy nasze babcie które używały kremów miały zmarszczki czy nie? Dzisiaj chyba mamy inna wiedzę na ten temat i jedynym sposobem na uzupełnienie kolagenu to jego suplementacja.

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 11 sie 2019, o 16:03

Ja znam tylko Magiczną Klinikę, znajoma od czasu do czasu korzysta z ich zabiegów i wygląda obłędnie. Lifting tez pewnie jest, na stronie można sprawdzić. Może jest w promocyjnej cenie? Tam często maja okazje na wybrane zabiegi, w różnych lokalizacjach

teresa.oros
Świeżynka

Post autor: teresa.oros » 24 sie 2019, o 18:59

Trzeba śledzić stronę Magicznej Kliniki, teraz na lifting chyba zniżek nie ma ale np. botoks masz za niecałe 300 zł, efekt mega, znajoma robiła już kilka razy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”