Plastyka brzucha po porodzie

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Plastyka brzucha po porodzie

Post autor: Dariana » 15 lis 2018, o 11:26

Mam tutaj pytanie do wszystkich mam. Czy mozliwe jest wykonanie plastyki brzucha po porodzie? Na fundusz?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Plastyka brzucha po porodzie

Post autor: henke » 15 lis 2018, o 12:19

Z tego co wiem to nie....Z tego co wiem to plastyka brzucha na fundusz jest refundowana w przypadku operacji zmniejszenia żoładka jak pacjent męczy się z nadmiarem skóry. Są ośrodki, które takie zabiegi wykonują, bo klasyfikują je jako np. rekonstrukcję przepuklin ściany jamy brzusznej, aczkolwiek nie ma takiej opcji w przypadku stanu po porodzie.

Jedyna opcja to zapisanie się na taki zabieg prywatnie.....

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 23 lis 2018, o 22:04

A to nie wiem czy na fundusz da rade... Miałam odsysany tłuszcz tutaj w klinic. Sam zabieg nie był nieprzyjemny jak opowiadały znajome - moze to kwestia wyboru kliniki - wszystko przebiegalo bardzo płynnie, delikatnie i bezboleśnie

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: toskowa » 22 sty 2019, o 00:52

Takie rzeczy to raczej tylko prywatnie można zrobić, z tym że trzeba naprawdę dobrego chirurga znaleźć.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 23 sty 2019, o 02:11

Ja przeszłam jakiś czas temu plastykę brzucha, prywatnie w klinice (elite) w Warszawie, efekty super, nie żałuję, że poddałam się operacji, choć rekonwalescencja było dość bolesna, ale coś za coś. Zabieg wykonywał dr Murawski, jeden z lepszych chirurgów w PL, mogę go polecić, jak któraś z Was byłaby zainteresowana.

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: toskowa » 24 sty 2019, o 16:34

Ja na razie zbieram kasę, ale namiary się przydarzą, dzięki.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 13 lut 2019, o 20:29

czasami wcale nie jest potrzebna plastyka :) teraz sa takie kompleksowe programy modelowania sylwetki w Bienkowscy Clinic gdzie specjalista dopasowuje konkretne zabiegi ktore dadza porzadane efekty. Moja siostra po porodzie wlasnie sie na to zdecydowala i powiem wam - wyglada jakby w zyciu dzieci nie rodzila:D

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 29 kwie 2019, o 13:29

Zarówno po pierwszym jak i po drugim porodzie zawsze miałam wiszący wałek na brzuchu, jak sie schylałam. Strasznie mnie to dołowało. Rozważałam plastykę przez chwilę, ale powiedziałam sobie, że na łatwiznę nie pójdę. Przeszłam na dietę, przygotowaną przez dietetyka i zamiast samochodem, do pracy zaczęłam dojeżdzać na swoim Vellbergu (rowerze). Nie tylko zrzuciłam nadprogramowe kilogramy, ale też pozbyłam się wałka na brzuchu. Skóra stała się bardziej sprężysta, wyrobiłam sobie mięśnie i dodatkowo pozbyłam się cellulitu.

anelak
Świeżynka

Post autor: anelak » 30 kwie 2019, o 14:59

prywatnie musisz zrobić, nie słyszłam żeby na fundusz robili. sama chętnie bym się zapisała juz dawno temu
W Łodzi masz bardzo dobra klinika Dermed na Piotrkowskiej, przyjmuje tam dr Dorota Żukowska , w kwestii plastyki powłok brzusznej do niej

nikitka
Świeżynka

Post autor: nikitka » 8 sie 2019, o 16:50

Warto zadbać o kondycję skóry brzucha jeszcze przed ciążą, wówczas łatwiej wraca ona do swoich pierwotnych kształtów. Przed ciążą i w jej czasie polecam stosować kosmetyki z serii HB, które są oparte na naturalnych składnikach więc w 100% bezpieczne dla dziecka. Do codziennego stosowania Emulsja pielęgnacyjna - harmonia ciała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”