Cellulit na brzuchu

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
fiszerowa
Forumowiczka

Re: Cellulit na brzuchu

Post autor: fiszerowa » 27 sty 2019, o 09:38

Wszystko jest możliwe.. odpowiednia dieta, sport, pielęgnacja i wytrwałość z naszej strony. Co do kosmetyków, to ja polecam wam olejek ochronny z eeny meeny. Stosowałam go podczas 2 ciąży na brzuszek i dzięki temu nie miałam tak dużych rozstępów na brzuszku jak przy pierwszej ciąży :) Poza tym ten kosmetyk można też stosować na dzieciach od 1 dnia życia ;)

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 5 mar 2019, o 16:13

jak zaczęłam jeździć na rowerze, moja figura diametralnie się zmieniła, bez diety, ale fakt - na rowerze jeździłam codziennie. Teraz planuję kupic sobie nowego Vellberga na zbliżający się sezon wiosenny :D

pektosa
Świeżynka

Post autor: pektosa » 8 sie 2019, o 13:01

jest to straszny problem i warto coś z nim zrobić

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 9 sie 2019, o 10:04

Na pewno i na to można coś zaradzić chociaż ja nie słyszałam o czymś takim, prędzej o rozstępach na brzuchu po ciąży. W każdym razie warto zapytać o to jakiegoś specjalisty, korzystałam ostatnio z mobilnego salonu kosmetycznego https://zabiegkosmetyczny.pl/ i tam oferują szereg zabiegów u klienta w domu i to całkiem nie drogo. Robiłam w ten sposób depilację wąsika i pach, warto!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”