Ekologiczne kosmetyki

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
compelling
Młodsza Forumowiczka

Ekologiczne kosmetyki

Post autor: compelling » 19 wrz 2014, o 15:34

Dziewczyny, stosujecie normalne kosmetyki, czy raczej te eko, bio? Spotkałam się z poglądem, że te ekologiczne kosmetyki szybciej uczulają.

Wysimirska
Forumowiczka

Re: Ekologiczne kosmetyki

Post autor: Wysimirska » 17 paź 2016, o 10:06

olejek kameliowy- to mój ulubiony kosmetyk :) Ja też lubię używać tanich i naturalnych kosmetyków.

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Post autor: kametr » 10 lis 2016, o 08:43

Również spotkałam się z taką opinią. Musisz jednak wiedzieć,że w wielu przypadkach takie opinie nie są prawdziwe. Praktycznie każdy kosmetyk może Cie uczulić. Bez znaczenia czy jest on naturalny czy nie...

Najważniejsze to zbadanie tego jaki masz rodzaj cery po to aby dobrać do niej odpowiednie kosmetyki.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 15 lis 2016, o 12:49

Jeżeli chodzi o olejki to podrzucam Wam też ten blog - olejowaniewlosow.com.pl. Sporo można się z niego dowiedzieć :)

martinsonetto
Świeżynka

Post autor: martinsonetto » 22 lis 2017, o 15:45

Podrzucam nonacne :)

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 25 lis 2017, o 17:13

Rozumiem, ze ekologiczne, znaczy naturalne :D? to z takich ja szczerze polecam cienie do powiek z Alilla. :) Bardzo fajne opakowanie, ktore skrywa paletke hipoalergicznych cieni do powiek :) w ich skladzie nie ma parabenow, za to jest cala masa naturalnych olejkow :) naprawde super sprawa i to w dodatku polskiej marki :)

annaluka
Świeżynka

Post autor: annaluka » 9 sty 2018, o 13:40

Ekologiczne, naturalnie kosmetyki: szczegolnie polecam mydła sodasan migdałowe, drzewo sandałowe, produkty eco cosmetics, lavera - kremy, szampony, logona ziemia wulkaniczna..

Awatar użytkownika
gonia
Świeżynka

Post autor: gonia » 23 sty 2018, o 14:27

To prawda, że każde mogą uczulić, choćby i były w 100% pozbawione wszelkich szkodliwych substancji i związków chemicznych. Na swoim przykładzie mogłabym to udowodnić, bo zdarzyło mi się kupić parę kosmetyków niby naturalnych, po których moja skóra była w opłakanym stanie. Niestety, tak to jest, jak się ma wyjątkowo wrażliwą skórę :/ Ja od wielu lat używam produktów kupowanych w drogeriach internetowych, rzadziej się zaopatrzam w stacjonarnych, bo tam są większe szanse na kupienie podejrzanego produktu. A tak to korzystam z takich stron jak Zrób Sobie Krem czy drogeria Natura i kupuję produkty z olejkami albo silnie nawilżające. Ostatnio też próbuję wyhaczyć koreańskie kosmetyki, bo dla mojego typu cery są doskonałe, ale trudno dostępne u nas, np. filtry przeciwsłoneczne albo balsamy do ciała.
Nie przeglądam blogów urodowych, bo nie mam na to czasu, dlatego nie podrzucę żadnych przydatnych linków.

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 9 lut 2018, o 18:08

W obecnych czasach ekologia i naturalność jest w modzie.Wiele kobiet stosuje tego typu kosmetyki bo wierzy,że tylko takie kosmetyki pomogą i wesprą nasza cerę. Stosowanie kosmetyków naturalnych to istotna zmiana,nasza cera musi się do takiej zmiany przyzwyczaić. Warto rozpocząć swoja przygodę z kosmetykami naturalnymi od wizyty w sklepie magvita.pl.
Oferuje swoim klientom szeroki wybór kosmetyków naturalnych na bazie oleju kokosowego.Wśród wielu produktów warto zwrócić uwagę na oleje kokosowe do ciała wzbogacone aromatami kwiatowymi i olejkami eterycznymi.Oleje te świetnie nawilżają,regenerują i odżywiają skórę,nadając jej pięknego zdrowego wyglądu.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 13 lut 2018, o 19:32

Przerzuciłam się na naturalne jakoś w sierpniu po powrocie z wakacji, gdzie nabawiłam sie jakiego uczulenia podczas urlopu, które nijak nie chciało zejsc. No w kazdym razie wlasnie kosmetyczka polecila pobrobowac z naturalnymi kosmetykami i najlepiej takimi, które raz że pielegnuja a dwa że chronią. Bardzo moge polecic ten krem matujący Clochee Krem matujacy z naturalnym filtrem przeciwsłonecznym - mega mi sie tez teraz spisal na wyjeździe w Alpach. Pierwszy raz wrocilam bez czerwonej twarzy i drobinek pod skora

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”