jaka suszarka do włosów?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
blaska
Młodsza Forumowiczka

jaka suszarka do włosów?

Post autor: blaska » 6 maja 2022, o 08:46

jakie macie suszarki i czy jesteście z nich zadowolone? Chcę kupić siostrze na urodziny nową i wpadła mi w oko suszarka Babyliss Pearl Shimmer, jest teraz w promocji w euro com, wygląda super, ma jonizację, można sobie w niej ustawić moc i temperaturę powietrza

MartaKo
Świeżynka

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: MartaKo » 27 maja 2022, o 14:54

Ja mam zwykłą suszarkę z Philipsa z funkcją chłodzenia.

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 24 cze 2022, o 10:21

Babyliss ma wysokiej jakości sprzęt, sama też mam u siebie kilka ich urządzeń m.in. świetną lokówkę Bronze Shimmer, która daje efekt fal na włosach. Bardzo mi się ten efekt podoba, tym bardziej, że zrobienie fal jest szybkie, urządzenie się błyskawicznie nagrzewa.

Koteczka98
Świeżynka

Post autor: Koteczka98 » 24 cze 2022, o 13:01

Ja mam suszarkę z Philipsa z funkcją chłodzenia. Aczkolwiek nie używam jej za często ze względu na to, ze też niszczy włosy.

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 27 cze 2022, o 08:29

Ja sobie ostatnio zamowilam suszarkę babyliss pro, byla na promocji na Notino, wiec naprawde mega sie oplacalo :) uzywam jej codziennie i sobie chwale, nie niszczy wlosow, ma jonizacje, regulacje temperatury itp :)

kejsii
Forumowiczka

Post autor: kejsii » 23 lip 2022, o 20:58

Zależało mi na suszarce z jonizacją i zamówiłam sobie Xiaomi Jimmy F6 na polskim Geekbuying bo akurat była w dobrej cenie. Ma 3 ustawienia temperatur, więc można ją ustawić tak, żeby nie niszczyła włosów, odkąd ją mam układanie fryzury po myciu idzie o wiele sprawniej :)

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 11 sie 2022, o 14:53

na tiktoku jest teraz ciekawy challenge Babyliss #BaBylissExpressYourself do wygrania sporo zestawów urządzeń do stylizacji włosów, a w konkurie można wykazać się kreatywnością

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”