kosmetyki bez parabenów

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
domi78
Forumowiczka

kosmetyki bez parabenów

Post autor: domi78 » 21 lip 2018, o 07:56

Cześć dziewczyny. Zastanawiam się czy są tu osoby które zwracają uwagę na to, żeby ich kosmetyki były nietestowane na zwierzętach, i przede wszystkim na naturalnych składnikach. Ja dawniej nie zwracałam uwag na to ale odkąd mam cerę wrażliwą to kupuję już tylko te bez parabenów, najlepiej u mnie się sprawdza krem nawilżający Calluna Medica. A Wy jakich używacie ?

higuain
Świeżynka

Re: kosmetyki bez parabenów

Post autor: higuain » 23 lip 2018, o 17:29

Z naturalnych kosmetyków jestem pewny kremu przeciw zmarszczkom Richevon, ma naprawdę naturalny skład i można go spokojnie stosować, bo nie powoduje podrażnień na twarzy.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 3 sie 2018, o 07:27

Polecam wam zapoznac się z marką jaka jest SOSU, ten producent nie używa w składzie żadnych parabenów ani konserwantów. Są to kosmetyki o naturalnym składzie i wysokiej jakości. Po samym wykonaniu stylistycznym można stwierdzić ze jest to wysoka półka produktu. Warto się nad nią zastanowić.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 5 sie 2018, o 21:39

Sama stosuje, ale tez kupuje dla dzieciakow tylko dermokosmetyki bez substancji drazniacych i dzialajace antybakteryjnie. Dermatolog corki rekomendował dla niej te serie kosmetykow cetaphil da ultra, wlasnie z racji unikalnego kompleksu erc ktorym cechuja sie malo ktore kosmetyki.

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: liliputek » 6 sie 2018, o 09:41

ja patrzę na skład i kupuje po prostu te kremy, które mi pasują :) nie lubię chemii dużo i parafiny w kremach do twarzy :)

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 20 sie 2018, o 11:04

Higiena intymna również jest bardzo ważna. Tak samo jak ochrona przed poceniem, stąd na rynku tyle antyperspirantów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”