Zdrowa skóra

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Majka
Młodsza Forumowiczka

Re: Zdrowa skóra

Post autor: Majka » 27 lis 2021, o 23:09

Choruję na AZS i muszę bardzo dbać o swoją skórę. Całkowicie zrezygnowałam ze zwykłych kosmetyków, które jeszcze bardziej podrażniały skórę. Do codziennej pielęgnacji używam emolientów z exomegi control. Do smarowania ciała najlepiej sprawdza się mleczko, które bardzo szybko łagodzi podrażnioną skórę i nawilża ją odpowiednio.

Elev
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Elev » 21 lut 2022, o 16:43

Testowałam już wiele produktów, włącznie z aptecznymi i zdecydowanie najlepiej w codziennej pielęgnacji sprawdza się u mnie Bioderma Atoderm. Używam balsam Intensive gel-crème, w połączeniu z żelem oczyszczającym tej samej linii. Jak dla mnie, rewelacja. Skóra jest ukojona i dobrze nawilżona, ale najważniejsze, że już nie swędzi.
Obrazek Obrazek

zojka
Świeżynka

Post autor: zojka » 22 mar 2022, o 17:54

Od kilku tygodni piję kolagen. Na instagramie obserwuję dziewczynę, która bardzo dużo schudła i na pytanie, w jaki sposób pozbyła się nadmiaru skóry, odpowiedziała, ze pije systematycznie kolagen. Pomyslałam sobie, że musze spróbowac. Kupiłam wprawdzie inny produkt niż ta dziewczyna (https://www.produktyzyskajzdrowie.pl/produkt/collagen-zyskaj-zdrowie/ Kolagen do picia.), ale! Widze pierwsze efkty. Dziewczyny, faktycznie ten kolagen działa.

vizzka
Forumowiczka

Post autor: vizzka » 30 mar 2022, o 09:05

Każda skóra jest inna i kosmetyki powinny być dobierane przede wszystkim pod kątem jej potrzeb. Ja mam już problem ze zmarszczkami więc często sięgam po kosmetyki o działaniu antystarzeniowym. Lubię całą serię BioHyaluron 3xRetinol System z Eveline Cosmetics. Mam serum, krem i roll on pod oczy :)

dora225
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dora225 » 22 cze 2022, o 20:07

Zacznij stosować eveline serum shot z witaminą C i ciesz się młodą, odżywioną i promienną cerą bez przebarwień, wyprysków :) Sama nie mogę się nacieszyć tym efektem.
Obrazek

marina26
Świeżynka

Post autor: marina26 » 25 cze 2022, o 11:25

Może warto zapytać o wszystko co związane z pielęgnacją te ekspertki które dziś i jutro są w m1 w Markach z racji akcji Kobiecy Czas? Ja się tam oczywiście wybieram bo za nic takiej okazji nie przegapię

goodvibe
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: goodvibe » 6 sie 2022, o 15:01

Ja stosuję wszelkiego rodzaju maseczki. Ostatnio moim najlepszym odkryciem była maseczka z glinką. W zależności od rodzaju cery, można wybrać białą, czerwoną lub zieloną

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”