Kosmetyki do włosów farbowanych

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
anelak
Młodsza Forumowiczka

Re: Kosmetyki do włosów farbowanych

Post autor: anelak » 24 maja 2020, o 16:53

Ja do farbowanych włosów używam szampon i maskę z Bielendy, jest tu taka specjalna seria naturalnych kosmetyków Botanic Spa Rituals.Do farbowanych włosów akurat jest z zielonej herbaty i lawendy. Super jest, ładnie myje włosy, odżywia, chroni tez kolor przed blaknięciem

ostrożna
Świeżynka

Post autor: ostrożna » 13 lip 2020, o 13:16

Do włosów farbowanych dobry jest ten szampon tu https://www.bee.pl/babuszka-agafia-ziolowy-szampon-do-wlosow-farbowanych-ze-zsiadlym-mlekiem_p10314.html Bardzo skutecznie regeneruje włosy, wzmacnia ich strukturę,nasyca składnikami odżywczymi. Włosy staną się elastyczne o naturalnym blasku.

Elizkaaa123
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Elizkaaa123 » 25 sie 2021, o 09:38

ogólnie na szamponach pisze zawsze, że do włosów farbowanych, więc chyba możesz wybrać swoją ulubioną markę i dobrać szampony itd właśnie do włosów farbowanych ;p

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 18 lis 2021, o 09:28

ja to mam w ogole wrazenie, ze mi się wypłukuje dosc szybko kolor:( moze ktos z was cos stosuje, co jest skuteczne w takim przypadku aby dluzej zachowac kolor?

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 19 lis 2021, o 16:34

Są różne fajne szampony własnie przeznaczone do włosów farbowanych 🙂 Ja stosuje i widzę poprawe

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 22 lis 2021, o 09:07

A cos konktretnego mozesz mi polecic?? Wyprobuje chetnie, bo juz jestem mega zdesperowana

dora225
Świeżynka

Post autor: dora225 » 23 lis 2021, o 13:45

To, że włosy farbowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji wiadomo nie od dziś. Ale co robić, aby faktycznie farba nie blakła, a włosy były zdrowe? Zadawałam sobie to pytanie za każdym razem gdy szampon okazywał się nieskuteczny, ale teraz znalazłam taki, który świetnie się sprawdza! Jest to szampon klorane do włosów farbowanych z wyciągiem z granatu.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 25 lis 2021, o 10:58

Ja mam blond włosy no i po jakimś czasie mam wrażenie, że ten kolor się robi taki... żółtawy, mam fajny szampon Fanola, zamawiam na Notino, on bardzo ładnie neutralizuje te żółtawe odcienie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”