Maseczki koreańskie - jakie wrażenia?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
hexapila
Młodsza Forumowiczka

Maseczki koreańskie - jakie wrażenia?

Post autor: hexapila » 6 wrz 2021, o 21:43

Cześć mamuśki :D czy macie jakieś doświadczenia z maseczkami koreańskimi w płacie? Dużo o nich słyszałam, ale sama jeszcze nie próbowałam... Czy faktycznie różnią się od "naszych" jakością? Na jakie koreańskie marki warto zwrócić uwagę? :-) Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami i zapraszam do dyskusji!

iksdeczka
Świeżynka

Re: Maseczki koreańskie - jakie wrażenia?

Post autor: iksdeczka » 12 wrz 2021, o 12:26

Ja może nie jestem jakąś jedną wielką fanką koreańskich kosmetyków, ale maseczki w płacie akurat im wychodzą :-) jak na razie chyba na żadnej się nie zawiodłam.

hexapila
Młodsza Forumowiczka

Post autor: hexapila » 14 wrz 2021, o 23:12

iksdeczka pisze:
12 wrz 2021, o 12:26
Ja może nie jestem jakąś jedną wielką fanką koreańskich kosmetyków, ale maseczki w płacie akurat im wychodzą :-) jak na razie chyba na żadnej się nie zawiodłam.

A masz jakąś, którą byś szczególnie poleciła? :-)

iksdeczka
Świeżynka

Post autor: iksdeczka » 17 wrz 2021, o 11:58

Wiesz co, stosowałam różne i byłam zadowolona, ale szczególnie to chyba lubię tę maseczkę: https://www.notino.pl/missha/airy-fit-tea-tree-maseczka-plocienna-o-dzialaniu-oczyszczajacym-i-odswiezajacym-dla-cery-wrazliwej/
Dobrze robi mojej buzi :-) (tylko ja mam faktycznie wrażliwą cere)

briitca
Młodsza Forumowiczka

Post autor: briitca » 21 wrz 2021, o 15:41

Lubię, ale często trzeba sprawdzać składy bo niestety, ale dość często lubią one zapychać pory.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”