Zdrowa skóra

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
kaja-maja
Młodsza Forumowiczka

Re: Zdrowa skóra

Post autor: kaja-maja » 13 kwie 2021, o 10:03

Mi w utrzymaniu gładkiej, zadbanej i jędrnej skóry pomaga turecki hamman. To bardzo przyjemny rytuał, ale przede wszystkim wspaniale wpływa na skórę - rytuał ten można odtworzyć we własnym domu, dzięki oryginalnym, arabskim kosmetykom https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/dziennik-pl-wrzesien-2014/ Po zabiegu przez dłuuugi czas skóra wygląda na o wiele zdrowszą i gładszą. Polecam!

Laura
Świeżynka

Post autor: Laura » 23 kwie 2021, o 21:29

Sama choruje na AZS i muszę bardzo ostrożnie dobierać emolienty do ciała. Do wieczornej kapieli dolewam płyn "kojąca kąpiel" z exomega control, który jest bardzo skuteczny. Zmniejsza to okropne uczucie swędzenia skóry, które najbardziej uciążliwe jest własnie w nocy. Skóra po umyciu jest natychmiast nawilżona

brownie
Forumowiczka

Post autor: brownie » 26 maja 2021, o 18:55

żeby pomóc skórze utrzymać dobre nawilżenie skóry regularnie piję estrovitę skin, dzięki temu w koncu moja skóra nie jest przesuszona, stała sie nawet jędrniejsza

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 26 maja 2021, o 19:46

mam skórę suchą i do tego skłonną do alergii, niestety wiele kosmetyków mnie podrażnia, strzałem w dziesiątkę okazały się kosmetyki Solverx sensitive, świetne są, mają dobre składy i nawilżają na długo, skóra wygląda zdrowiej

vizzka
Forumowiczka

Post autor: vizzka » 1 cze 2021, o 08:18

a co powiecie o kosmetykach z aloesem ? na mnie świetnie działają. bardzo lubię ten żel aloesowy z Eveline Cosmetics. Używam go na całe ciało i twarz. Łagodzi podrażnienia, nawilża i dogłębnie odżywia skórę nawet mocno przesuszoną i szorstką.

Wroobel_K
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Wroobel_K » 14 cze 2021, o 15:40

Ja też ostatnio używam sporo aloesu, np. Eveline :D ładnie koi skórę szczególnie po goleniu, ale potrzebuję zawsze dodatkowego nawilżenia na koniec. Czasami zdarza mi się użyć musteli do skóry atopowej lub suchej moich małych i powiem Wam że super nawilża :D

małagosia
Świeżynka

Post autor: małagosia » 23 cze 2021, o 18:50

Depilacja laserowa to najlepsza moja decyzja :) Polecam dziewczyny, na pewno nie będziecie żałować bo to super nie musieć golić się codziennie golarką :) Ja na zabiegi chodzę o salonu https://www.depicare.pl/ w Warszawie, najlepsze miejsce gdzie mogłam trafić, super efekty no i mają tam laser vectus.

Hania
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Hania » 5 lip 2021, o 05:35

Też zdecydowałam się na depilację laserową i niby efekt fajny, ale skórę po zabiegu miałam tak strasznie przesuszona, że nie mogłam sobie poradzić. Dopiero pomógł mi krem Dexeryl - moja mama go stosuje na łuszczyce i faktycznie świetnie się sprawdza przy tego typu problemach.

EwelinaK
Forumowiczka

Post autor: EwelinaK » 1 sie 2021, o 22:39

Ja bardzo długo zmagałam się z bardzo suchą skórą, przetestowałam wiele kosmetyków ale efektów nie było, w końcu z polecenia przetestowałam sobie to serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 i teraz jest to mój ukochany kosmetyk także polecam spróbować :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”