Efektywność depilacji laserowej

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
DejziTwist
Młodsza Forumowiczka

Re: Efektywność depilacji laserowej

Post autor: DejziTwist » 4 gru 2019, o 11:45

Ja jak zaczęłam terapię usuwania włosów laserem to nie sądziłam że hormony moga ją przedłużyć, odstawiłam pigułki, odczekałam troszkę i wystarczyły tylko jeszcze dwa zabiegi i teraz mam spokój z włoskami ;p a przeszłam na zabezpieczenie diafragma caya

Budyniowa
Świeżynka

Post autor: Budyniowa » 18 lut 2020, o 11:09

Ja też w tym roku chcę wreszcie pójść - ceny są dużo niższe niż jeszcze kilka lat temu, moja koleżanka chodzi i bardzo sobie chwali efekty ;)

Dessy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Dessy » 21 lut 2020, o 12:37

Jest efektywna, ale jak wszystko jest w porządku z hormonami, niestety podczas przygotowywania się do ciąży ja osobiście musiałam wesprzeć się htz, no i włoski zaczęły odrastać i musiałam poczekać do rozwiązania, teraz już jestem po 3 seriach i chyba będzie spokój, a zaczełam się zabezpieczać niehormonalnie tylko mechanicznie diafragmą typu caya, i chyba przy niej zostanę

KamilaK7
Forumowiczka

Post autor: KamilaK7 » 6 mar 2020, o 10:35

Ja za to, że ktoś odkrył w ogóle zabieg depilacji laserowej dała bym jakas nagrodę. Przez lata cierpiałam na ogromny kompleks związany z nadmiernym owłosieniem. W szkole dziewczyny się zemnie śmiały a ja płakałam w szkolnej toalecie. Teraz jak są takie możliwości to odrazy załatwiłam sprawę od góry do dołu i nareszcie odżyłam. Na zabiegi depilacji laserowej chodziłam do tego gabinetu https://casolla.pl/oferta.

vizzka
Forumowiczka

Post autor: vizzka » 27 kwie 2020, o 10:29

takie zabiegi są skuteczne ale po pietrwsze dośc drogie a po drugie nie dla każdego. ja tam depiluje się samodzielnie w warunkach domowych a moim ulubieńcem kosmetycznym ( odkrytym w sumie niedawno) jest ten żel do depilacji chemicznej z eveline ( z serii Smooth Epil). Odpowiedni dla wrażliwej skóry, skuteczny a przy tym niedrogi ;p

Hania
Świeżynka

Post autor: Hania » 16 paź 2020, o 10:16

Efektywność depilacji zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju skóry, koloru włosków, a także oczywiście od rodzaju lasera, jakim depilacja została wykonana. Jeśli szukacie godnego polecenia gabinetu, gdzie wykonają wam profesjonalna depilację, wysokiej jakości sprzętem to polecam salon Laserina Gdyni. Na wiosnę robiłam u nich depilację i jestem bardzo zadowolona, efekt widoczny było po pierwszym zabiegu, a cena wcale nie wygórowana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”