Suche i spierzchnięte usta

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
kotoska
Świeżynka

Re: Suche i spierzchnięte usta

Post autor: kotoska » 27 sty 2019, o 17:15

Najlepszy jest carmex, ale z naturalnych metod to faktycznie miód dobrze się sprawdza :)

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 2 mar 2019, o 10:33

Proponję zebyś zobaczyła ten artykuł nianio.com.pl/pielegnacja-ust-latem-sprawdz-co-zrobic-by-byly-kuszace. Co prawda dotyczy pielegnacji ust latem, ale większość zabiegów można wykonywać przez caly rok. Pytasz o miód, więc tak stosuje się go jako maseczkę do ust. I dobrze się sprawdza.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 2 mar 2019, o 15:22

Kupilam to masło marki ravina w sumie na spierzchniete łokcie, ale zima widzialam tez ze corka podbierala wlasnie na usta. Rzeczywiscie pisza skutecznie nawilza to pewnie przez olejki cytrusowe w skladzie

Awatar użytkownika
wanda
Świeżynka

Post autor: wanda » 6 mar 2019, o 13:50

U mnie najlepiej sprawdzają się pomadki nawilżające. Smaruję nimi usta kilka razy dziennie i już nie są suche ani spierzchnięte

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 27 lis 2019, o 10:37

hejka,
warto dbać o swój organizm od wewnątrz, ja biorę dużo witaminy C dzięki temu unikam grypy i przeziębienia, a jeśli chodzi o skórę to przed zimą zalecam suplement Neoglandyna który doskonale nawilża i wzmacnia skórę, dzięki niemu moja skóra i skóra mojego męża zawsze jest promienna i nie łuszczy się - to działa nie tylko na skórę na twarzy, lecz na całe ciało - POLECAM :)

justa
Świeżynka

Post autor: justa » 27 lis 2019, o 11:39

Mi pomagało smarowanie ust miodem :)

zenkar
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: zenkar » 29 lis 2019, o 15:36

Pomadka Carmex lub maść z wit. A na noc. Działają cuda :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”