Wiecznie podkrążone i spuchnięte oczy

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
laleczka
Forumowiczka

Re: Wiecznie podkrążone i spuchnięte oczy

Post autor: laleczka » 3 gru 2017, o 18:37

Mój syn ma dopiero 16 lat i również miał cały czas spuchnięte oczy i zmęczone. Okazało się że po prostu jego oczy za bardzo się męczyły bez okularów. Oczywiście się młody buntował bo nie chciał nosić, ale jak mój mąż dał mu wolny wybór to natychmiast wybrał typowo młodzieżowe. Ciekawa jestem czy będą mu pasować. Może wasz problem również lezy na polu wzroku.

rybeczka123
Świeżynka

Post autor: rybeczka123 » 7 mar 2018, o 15:12

Ja za to korzystam z kremu o nazwie Dexeryl - naprawdę bardzo dobrze pielęgnuje skórę i ją nawilża, zwalcza również AZS. Nie kosztuje kroci jak wiele innych, ponieważ można go kupić za naprawdę drobniaki :) Krem też jest bezpieczny - nie uczula, nie podrażnia, ogólnie bardzo dobry produkt więc polecam go serdecznie !

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 25 wrz 2018, o 18:08

Możesz sprobowac robić okłady z świetlika i ćwiczyć oczy. Ale najważniejsze to wizyta u okulisty, bo wspominasz o komputerze. A on niszczy wzrok, o czym się sama przekonałam. Nosze teraz okulary korekcyjne.

malami
Świeżynka

Post autor: malami » 27 wrz 2018, o 12:50

Krople, oklady z rumianku i powinno byc lepiej. Albo po prostu makijaz ;p

paramonta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: paramonta » 22 lis 2018, o 13:28

Myślę że lepiej zdecydowanie byłoby wyeliminować przyczynę.

kinga91
Świeżynka

Post autor: kinga91 » 17 lut 2019, o 13:27

Spróbuj użyć krem remescar, powinien zniwelować i opuchliznę i cienie pod oczami. Ja też używałam go, ponieważ miałam sińce pod oczami i nawet korektorem nie mogłam ich porządnie zakryć, ale jak używałam kremu to po około 2 tygodniu widziałam różnicę

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 2 mar 2019, o 15:17

Dokladnie. Tez bym zaczela od zmiany kosmetykow. Najwyraźniej te ktore stosujesz juz nie dzilaja. Skora sie zmienia nawet zaleznie od sezonow. Moze warto potestowac sobie ekologiczne naturalne kosmetyki. Ten z raviny jest ultranawilzający naczynka https://ravina.pl/krem-wzmacniajacy-naczynka-ultranawilzajacy-p-9.html z ekstraktem z kasztanowca i miłorzębu ktore poprawiaja krazenie w skorze i przywracaja jej naturalny wyglad

stella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: stella » 10 maja 2019, o 00:34

Hmm, to moga być poważne problemy ze wrzokiem. najlepiej idź do dobrego okulisty. W Krakowie polecam bardzo doktora Hanarza z oko akcent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”