Niecodzienny prezent dla żonki

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Michałka
Świeżynka

Re: Niecodzienny prezent dla żonki

Post autor: Michałka » 28 lis 2018, o 15:59

Jeśli mowa o niecodziennym prezencie to zastanów się nad jakąś wycieczką. Akurat wpadło mi to do głowy ponieważ widziałam, że bilety busy do Francji są teraz w niezłych cenach https://www.trans-expres.pl/busy-do-francji.html pomysł sobie jak mógłbyś uszczęśliwić swoją żonę zabierając ją do tak pięknego kraju.

grenad
Świeżynka

Post autor: grenad » 30 lis 2018, o 18:09

od siebie zaproponuje coś bardzo tradycyjnego :) Kwiaty moi drodzy, jeszcze sie nie okazalo by Dama była niezadowolona kiedy wreczylem biekny bukiet :) ostatnio bylem w delegacji podczas urodzin Narzeczonej i wysłałem przez kwiatowa przesyłka dorzucając do róż misia i rafaello. Kobieta byla zachwycona

Pozdrawiam

Barbana88
Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 5 gru 2018, o 20:24

A może branzoletka na prezent z Kruka? www.wkruk.pl/bizuteria/bransoletki Dobre niskie ceny a produkty najlepsze jakościowo, duzy wybór wiec każdy cos dla siebie dopasuje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”