piękne włosy

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
niko32
Forumowiczka

piękne włosy

Post autor: niko32 » 8 maja 2019, o 09:13

hejka dziewczyny!
może ktoś z wasz słyszał o zabiegach keratynowych na włosy? Niedawno byłam na tego typu zabiegu! Koleżanka poleciła mi zabieg wykonywany przy użyciu keratyny Amazon Keratin. Dzięki niemu moje włosy stały się gładkie, grube i lśniące. Przestały się plątać i puszyć! WYGLĄDAM PRZEPIĘKNIE!

ewa.pe
Świeżynka

Re: piękne włosy

Post autor: ewa.pe » 7 sie 2019, o 07:30

Też muszę to rozważyć, bo włosy strasznie mi się puszą :(

kasia.dudek
Świeżynka

Post autor: kasia.dudek » 5 wrz 2019, o 09:17

ten zabieg jest bardzo fajny, jednak należy pamiętać, że nie nadaje się do każdego typu włosów.

Bunia202
Świeżynka

Post autor: Bunia202 » 8 wrz 2019, o 20:46

To prawda, zabieg nie może zostać wykonany na każdych włosach. Ja od siebie mogę polecić olejowanie włosów, co również bardzo poprawia ich kondycję oraz wygląd :)

Mysz
Świeżynka

Post autor: Mysz » 29 wrz 2019, o 16:46

Zaczęłam olejować włosy niedawno i muszę przyznać, ze już widać pozytywne efekty tego zabiegu.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 11:52

ja miałam robioną keratynę i o ile miałam długie włosy to było ok, tak jak postanowiłam je skrócić to już ten zabieg nie był dla nich dobry bo wyglądały jak cały czas brudne. ale najlepiej poprawiła się ich kondycja jak przestałam zabezpieczać się pigułkami, zobaczyłam to całkiem przypadkowo. teraz ich nie łykam i już problemów chociażby z wypadaniem nie mam. a zabezpieczam się równie dobrze i odpowiednio dla mnie i męża diafragmą antykoncepcyjną łącznie z żelem plemnikobójczym

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 16 gru 2019, o 17:46

Dużo też daje odpowiednie suszenie włosów, odkąd zmieniłam sprzęt na taki z jonizacją to włosy są bardziej błyszczące, mniej się puszą. Kupiłam sobie suszarkę babyliss salon brillance, suszę włosy codziennie i zależało mi na dobrym sprzecie, jestem z tego produktu bardzo zadowolona.

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 28 kwie 2020, o 20:12

Faktycznie dużo zalezy od tego jak suszy sie włosy, czy sie farbuje prostuje itp. To wszystko wpływa na ich kondycję. Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na mocne rozjaśnienie włosów i niestety straszni eje to osłabiło. Włosy zaczeły mi wychodzić dość mocno i sie łamać ;/ Odżywki za bardzo nie pomagały dlatego kupiłam sobie olej z wiesiołka w kapsułkach (konktrtnie oeparol). Olej super wpływa na włosy, nawilża je i wzmacnia. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekac ale naprawdę warto.

Awatar użytkownika
kosemka
Świeżynka

Post autor: kosemka » 22 cze 2020, o 14:38

Ja polecam olej nierafinowany z lnu :)

Awatar użytkownika
onomatoPEJA
Świeżynka

Post autor: onomatoPEJA » 24 cze 2020, o 11:18

nigdy nie olejowalam wlosow