Jak radzicie sobie ze stresem?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
Wera_1
Świeżynka

Re: Jak radzicie sobie ze stresem?

Post autor: Wera_1 » 9 lut 2020, o 20:56

Ziola owszem, ale tez ruch: joga, taniec. Do tego chwila dla siebie, kazdego dnia, odpoczynek, sen. Nakladnanie na sb mniej presji :)

fruzelina
Forumowiczka

Post autor: fruzelina » 23 lut 2020, o 23:01

najgorzej to pójść w uzywki ze stresu, to najgorsze co można zrobić, mój maż tak miał i potem nie mogł wyjśc z nałogu przez lata, od nowego roku postanowił rzucić palenie, kupił sobie recigar i brał prawie cały styczeń, praktycznie od samego początku kuracji przestał palić

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 9 mar 2020, o 19:10

szybko te tabletki działają?

fruzelina
Forumowiczka

Post autor: fruzelina » 11 mar 2020, o 23:45

u mojego męża to chyba już pierwszego dnia brania palił dużo mniej, a drugiego przestał w ogóle. Ten recigar ma cytyzynę, która hamuje głód nikotynowy, organizm się jej nie domaga i nie kusi żeby znów po fajki sięgnąć. Każdy dzień bez papierosów motywował męza do wytrwania w postanowieniu.

Eleonora
Świeżynka

Post autor: Eleonora » 26 kwie 2020, o 14:05

Mnie odkąd pamiętam zawsze na wszelki stres bardzo pomagał masaż. Póki co jednak taka opcja odpada, w związku z czy rozważam zakup jakiegoś masażera marki Casada. Czy może macie doświadczenia w związku z korzystaniem z takiego sprzętu? Za wszelkie opinie będę bardzo zobowiązana:).

Andy
Forumowiczka

Post autor: Andy » 15 maja 2020, o 08:49

Jeśli masz problemy ze stresem, który utrudnia ci życie, to trzeba zgłosić sie o pomoc do psychologa. W obecnej chwili najrozsądniej będzie skorzystać ze spotkań online. Taką formę pomocy udziela pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa. Pani Joanna to doskonały psycholog, psychoterapeuta i coach. Jej praca, to jej pasja, ma świetne podejście do pacjenta, patrzy na człowieka i jego problemy kompleksowo, ale też z dużą empatią.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 20 paź 2020, o 11:32

Również jestem za sportem, to działa odstresowująco i mega korzystnie dla zdrowia  ja co drugi dzień idę na siłownie lub biegać po moim osiedlu, dodatkowo dbam o siebie i nie lekceważę żadnych dolegliwości, niedawno musiałam trochę zwolnić ponieważ przeciążyłam staw skokowy, w przychodni Multimed sprawnie wykonano mi USG stawu skokowego i wyniki nie do końca były dobre, ale mam nadzieje, że niedługo wrócę do siły ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”