Ozonowanie na roztocza?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
dream_big
Młodsza Forumowiczka

Ozonowanie na roztocza?

Post autor: dream_big » 20 mar 2018, o 13:47

Hej. Mam problem z alergią na kurz i kicham niezależnie czy odkurzyłam czy nie. Poszperałam trochę w sieci i znalazłam info o ozonowaniu. Zastanawiam się czy by nie spróbować. Czy któraś z was robiła coś takiego?

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Re: Ozonowanie na roztocza?

Post autor: liliputek » 6 sie 2018, o 09:51

Ja robiłam już kilka razy. U mnie chłopak ciągle kicha i dlatego co jakiś czas ozonujemy, poprawa jest rzeczywiście, także polecam spróbować:) jak szukasz firmy z Warszawy, to sprawdź sobie Airozone, my z ich usług korzystamy.

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dream_big » 13 wrz 2018, o 09:50

Dziękuję! Sprawdzę. Czyli rozumiem, że ozonowanie rzeczywiście jest dobrym sposobem jak ktoś ma alergię na kurz? Pokładam w tym nadzieję. A ta firma Airozone, to jak to wygląda, oni przyjeżdżają i co dalej?

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: liliputek » 13 wrz 2018, o 10:38

Tak. Działa. A wygląda to tak, że umawiasz się z firmą na konkretny termin i godzinę i oni do Ciebie przyjeżdżają ze sprzętem. Nie możecie być obecni podczas ozonowania, więc trzeba wyjść na jakieś dwie godzinki z domu, na obiad można iść albo do kina, na spacer, a oni w tym czasie działają, po wszystkim wietrzą. I jak wracacie jest już po wszystkim, świeżo i przyjemnie:) i bez roztoczy:)

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 22 paź 2018, o 12:47

Jak długo utrzymuje się taki efekt? W moim domu też wszyscy są alergikami, ale na szczęście regularne sprzątanie dobrze się sprawdza. Swoją drogą, już kilakrotnie polecano mi odkurzacz Ultra Vortex od Hoovera do czyszczenia materacy, łóżek czy kanap. Radzi sobie z kurzem, roztoczami, alergenami, a także z zabrudzeniami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”