Ozonowanie na roztocza?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
dream_big
Młodsza Forumowiczka

Ozonowanie na roztocza?

Post autor: dream_big » 20 mar 2018, o 13:47

Hej. Mam problem z alergią na kurz i kicham niezależnie czy odkurzyłam czy nie. Poszperałam trochę w sieci i znalazłam info o ozonowaniu. Zastanawiam się czy by nie spróbować. Czy któraś z was robiła coś takiego?

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Re: Ozonowanie na roztocza?

Post autor: liliputek » 6 sie 2018, o 09:51

Ja robiłam już kilka razy. U mnie chłopak ciągle kicha i dlatego co jakiś czas ozonujemy, poprawa jest rzeczywiście, także polecam spróbować:) jak szukasz firmy z Warszawy, to sprawdź sobie Airozone, my z ich usług korzystamy.

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dream_big » 13 wrz 2018, o 09:50

Dziękuję! Sprawdzę. Czyli rozumiem, że ozonowanie rzeczywiście jest dobrym sposobem jak ktoś ma alergię na kurz? Pokładam w tym nadzieję. A ta firma Airozone, to jak to wygląda, oni przyjeżdżają i co dalej?

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: liliputek » 13 wrz 2018, o 10:38

Tak. Działa. A wygląda to tak, że umawiasz się z firmą na konkretny termin i godzinę i oni do Ciebie przyjeżdżają ze sprzętem. Nie możecie być obecni podczas ozonowania, więc trzeba wyjść na jakieś dwie godzinki z domu, na obiad można iść albo do kina, na spacer, a oni w tym czasie działają, po wszystkim wietrzą. I jak wracacie jest już po wszystkim, świeżo i przyjemnie:) i bez roztoczy:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”