problemy z oczami

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
monikaskubisz
Świeżynka

Re: problemy z oczami

Post autor: monikaskubisz » 5 paź 2018, o 11:10

Tez uważam, że najlepsza będzie wizyta u okulisty. To on zleci odpowiednie badania i najwyżej przepisze krople do oczu

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 16 paź 2018, o 12:52

W przypadku uzasadnionego podejrzenia zaćmy trzeba przede wszystkim jak najszybciej podjąć niezbędne kroki do tego, aby doszło do operacji. Warto wiedzieć o tym, że zaćma może doprowadzić do całkowitej ślepoty, a tego przecież każdy wolałby uniknąć.

tośka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: tośka » 22 paź 2018, o 23:18

Ja biorę coś takiego już dłuższy czas Klarin Perfekt ; wzrok jest ważny i często go zaniedbujemy, dopiero zaczynamy działać jak się już jakieś problemy zaczną pojawiać; ja z racji charakteru pracy dużo jeżdżę samochodem, też trochę przy komputerze spędzam, wtedy wiadomo, że te oczy się męczą. Tym bardziej teraz jak i dzień krótszy i po zmroku się jeździ. Polecam, żebyście chociaż na skład zerknęli; jest tam olej z wątroby dorsza, ekstrakty z owoców, witaminy, według mnie jest bardzo korzystny. Też wiadomo, że jak coś się dzieje, to dobrze do lekarza się udać.

zabiegana
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zabiegana » 5 lis 2018, o 23:08

Problemów z oczami nie można lekceważyć. Jeśli się utrzymują - konieczna jest wizyta u okulisty. Nie powinno się zwlekać. Ostatnio coraz częściej widziałam jak za mgłą i piekły mnie oczy. Myślałam, że to nic takiego; ot zwykłe przemęczenie. Krople do oczu pomagały tylko chwilo, a później objawy wracały. Dopadła mnie prezbiopia! Myślałam, że to dotyka tylko starsze osoby. Teraz dobrałam odpowiednie okulary i jest po problemie.

liliawodna
Świeżynka

Post autor: liliawodna » 30 lis 2018, o 11:18

Skoro nic nie dociera, to zdecydowałabym się na drastyczny krok, jakim jest nastraszenie, jakie są konsekwencje braku badań wzroku. Znalazłabym jakiś rzetelny artykuł w necie, najlepiej pisany przez lekarza, co się stanie, jeśli nie będzie się dbać o wzrok. Jeśli zbagatelizuje - trudno, ale wróciłabym za jakiś czas z innym artykułem.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 10 maja 2019, o 00:33

Ja swego czasu miałam bardzo poważne problemy ze wzrokiem. Pomógł mi dopiero doktor Hanarz z Oko akcent w Krakowie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”