Infekcje intymne

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Infekcje intymne

Post autor: henke » 23 mar 2017, o 10:43

Jakie znacie skuteczne sposoby na nawracające infekcje intymne ? Polecicie jakieś leki? Ewentualnie maści?

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Infekcje intymne

Post autor: Dariana » 23 mar 2017, o 11:05

Nie jest to nic przyjemnego. Sugerowałabym wybrac się do lekarza. No i fajnie jakbyś zmieniła bieliznę ze sztucznych materiałów na tą naturalną ( jest o wiele bardziej przystepna dla skóry).

Awatar użytkownika
Gloria
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Gloria » 25 lip 2017, o 10:39

Osobiście radziłabym Ci też zmianę klasycznych tamponów i podpasek na kubeczek menstruacyjny, który jest zdecydowanie bezpieczniejszy oraz wygodniejszy w stosowaniu. Taki kubeczek nie zawiera żadnych farb, plastiku, czy wybielaczy, więc jest bardzo bezpieczny. Dodatkowo pozwoli Ci na zmniejszenie częstotliwości pojawiania się infekcji intymnych lub nawet na całkowite pozbycie się ich. :happy:

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 12 wrz 2017, o 08:47

Dziewczyny czy Was też po ciąży częściej łapały jakieś zapalenia, infekcje? Od poprzedniej ciązy trochę minęło a często mnie łapie zapalenie pęcherza :( i nie mogę się z tego dziadostwa wyleczyć

grazyna
Świeżynka

Post autor: grazyna » 19 wrz 2017, o 14:00

zrób sobie podstawowe badania, posiew moczu, wymaz, bez recepty też mozęsz sobie kupić urofuraginum max, poprawa po jednym dniu zazwyczaj występuje ale bierz tak jak jest w ulotce, bo nie można tego za wcześnie przerywać. Co na to twój lekarz?

Awatar użytkownika
sabinkaduchess
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sabinkaduchess » 12 paź 2017, o 10:29

Moim sposobem jest unikanie tych infekcji ;) A tak powaznie, jeśli już coś się przyplączę to łykam urofuraginum max, a do tego piję jakiś sok z witaminą c. Najbardziej lubię żurawinowy. Jesienią łatwo się przeziębić, więc trzeba to szybko wyleczyć.

dorika
Forumowiczka

Post autor: dorika » 13 mar 2018, o 11:19

dobrze, że teraz jest bez recepty, pogoda bywa zdradliwa niby jest ciepło ale o przewianie łatwo, a jak się raz złapało zapalenie pęcherza to lubi to wracac niestety

grazyna
Świeżynka

Post autor: grazyna » 18 maja 2018, o 18:23

i mnie takie zapalenie dopadło, myslicie że w parę dni po tym urofuraginum max przejdzie? do lekarza się u nas nie dostanie tak od ręki

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 7 cze 2018, o 14:10

kupiłam sobie to urofuraginum max i szybko to zadziałało, lekarz pewnie i tak by ci to samo przeisał, oni zazwyczaj na pecherz furaginę przepisują, trzeba dużo pić zeby wypłukać bakterie, ożna sobie tez ciepłe okłady robić

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 31 sie 2018, o 11:51

Jeżeli chodzi o choroby to warto zapoznac sie z tą stroną uplawy.pl. Dzięki niej na pewno będziesz w stanie ocenic czy upław który Ci sie zdarzył jest odrazu oznaką infekcji czy nie. Warto zapoznać się z takim artykułem bo gdy coś będzie nie tak, możesz od razu sprawdzić co może Ci dolegać i szybko ocenić ryzyko. Warto mieć o tym pojęcie ponieważ moze to być naprawdę ważne podczas wizyty u lekarza, gdy będziesz w stanie nakreślić przypuszczenia on szybko dokona diagnozy i będziesz mogła rozpocząc leczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”