RWA KULSZOWA

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

RWA KULSZOWA

Post autor: Dariana » 13 wrz 2016, o 07:21

Witam,
Mam rwę kulszowa od 5 dni biorę tabletki i dostałam zastrzyk..ból jest okropny co robić ?
Jak mogę sobie pomóc,by zmniejszyć ból ?
Wiem że nie jest to forum medyczne ale ma nadzieje że coś mi doradzicie.

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: RWA KULSZOWA

Post autor: kametr » 13 wrz 2016, o 09:33

Mi najbardizej pomagał Movalis Niestety ale w wielu przypadkach choroba potrafi się tak ciągnąć. Jest to zapalenie nerwu. Nic przyjemnego ale przechodzi ( prędzej czy później...).
Jeśli leczenie nie daje u Ciebie dobrych rezultatów może powinnaś skonsultować to z innym lekarzem, co?

dosian
Świeżynka

Post autor: dosian » 30 lis 2016, o 13:51

W momencie kiedy tabletki już nie działają i nie uśmierzają bólu warto zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami. Słyszałam na przykład o bardzo pozytywnych skutkach magnetoterapii. Myślę, że w kwestii kręgosłupa też mogłoby to być bardzo pomocne.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 1 mar 2017, o 17:33

Mi mój neurolog powiedział coś takiego, że jest możliwość że organizm przyzwyczai się do środków przeciwbólowych i w końcu przestaną one działać. Dał mi namiar na dobrego masażystę i rehabilitanta, próbujemy też innych metod niezwiązanych z silnymi farmaceutykami. Może właśnie skonsultuj się z moim lekarzem, nazywa się Bembenek i przyjmuje w cm Panorama. Mnie bardzo pomógł, myślę że dobrze by było jakbyś się z nim skonsultowała

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 30 maja 2017, o 07:34

Tabletki przeciwbólowe to nie jest rozwiązanie, pomagają ale tylko na chwilę, warto spróbować magnetoterapii, w Natural Medical mają nowe urządzenie viofor którym leczą również kontuzje sportowe, myślę że warto spróbować tej terapii.

Awatar użytkownika
Gloria
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Gloria » 13 lip 2017, o 08:44

Myślicie, że testowanie leków w jakimkolwiek stopniu pomoże? W takich sytuacjach od razu trzeba iść do lekarza. Rwa kulszowa spowodowana być może choćby dyskopatią kręgosłupa. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak duży ból towarzyszy temu problemowi, bo sama miałam z nim do czynienia. Mnie pomogło w dużym stopniu leczenie metodą McKenziego przez poznańskiego ortopedę Adriana Stępińskiego. Pomimo że mieszkam niemały kawałek od Poznania, to nie żałuję, że zdecydowałam się na leczenie właśnie u tego specjalisty.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 30 paź 2018, o 14:30

Zastanawiam się, czy wizyta w tym miejscu https://carolina.pl/ będzie dobrym pomysłem, jeśli kłopotem jest rwa kulszowa? Czy tutaj zajmują się również takimi problemami? Może ktoś z Was miał już okazję pojawić się w tym szpitalu. Mają świetne opinie i chciałabym, aby mi pomogli, bo na zdrowiu się nie oszczędza.

alice
Forumowiczka

Post autor: alice » 16 lis 2018, o 10:52

Na problem rwy kulszowej polecam odwiedzić Prywatne Centrum Osteopatii i Rehabilitacji Mazur w Rzeszowie. Leczenie osteopatyczne polega na zastosowaniu odpowiednio dobranych technik manualnych. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej metodzie, która rozluźnia, eliminuje ból, uwalnia od napięcia napięciowego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”