Strona 1 z 1

Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 6 lis 2018, o 12:19
autor: Dariana
witam! od jakiś paru miesięcy zawuważyłam że podczas miesiączki częto mam skrzepy ciemnej krwi. Czasami są on duże, czasmi małe. Jakie mogą być tego przyczyny i czy powinnam się tym przejmowac??

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 6 lis 2018, o 14:00
autor: henke
Najlepiej będzie zapisać się do ginekologa na badanie ginekologiczne. Ginekolog zobaczy na badaniu usg przy przypadkiem nie masz mięśniaka macicy albo polipa. A one mogą powodować skrzepy krwi. Skrzepy bardzo często pojawiają się również w chorobie zwanej endometriozą ( razem z bólem). Powodów takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele.
Sama mialam po tym jak założyłam sobie wkładkę domaciczną Jednak potem sie to na szczęście unormowało.

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 22 lis 2018, o 14:20
autor: paramonta
Tak, z tym się całkowicie zgadzam, trzeba iść do ginekologa bo przyczyn może być wiele a rozwiązanie nieraz bardzo proste, czytałam o przyczynach i jeśli szybko umówisz się na wizytę i zastosujesz do zaleceń lekarza, wkrótce będziesz mogła zapomnieć o problemie obfitych miesiączek, co zdecydowanie poprawi Twój komfort i samopoczucie.

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 24 lis 2018, o 11:04
autor: kulska
W takiej sytuacji najlepiej iść do ginekologa i porozmawiać o hormonalnej antykoncepcji bo ona pomaga pozbyć się tej bardzo uciążliwej dolegliwości, wiele kobiet się decyduje na takie rozwiązanie.

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 24 lis 2018, o 12:53
autor: Cléos
Takie rzeczy najlepiej konsultować z lekarzami !

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 26 lis 2018, o 17:59
autor: mamciak5
Nie ma sie co martwic na zapas tylko lepiej isc do lekarza i skonsultowac nasze objawy, gdy cos nas niepokoi. To nie musi byc nic strasznego, ale uspokoimy sie, jesli lekarz powie, ze wszystko jest w porzadku. Chodzicie regularnie do ginekologa?

Re: Skrzepy krwi podczas miesiączki

: 30 lis 2018, o 03:38
autor: ewelina92
Lepiej udaj się do ginekologa i opowiedz o tym...