Odpowiedni dentysta

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
DobraMama
Forumowiczka

Re: Odpowiedni dentysta

Post autor: DobraMama » 6 cze 2018, o 12:09

Ja w efektcie wypadku samochodowego straciłam 2 zęby 1 i 2 będę miała najprawdopodobniej implanty. Chciałam się dowiedzieć Czy jest coś takiego jak ogólny cennik implantów Warszawa? Chciałabym znać ogólne ceny za dwa implanty.

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 27 cze 2018, o 14:50

Odpowiedni dentysta jest bardzo wazny, zwlaszcza do dzieci. Moja córka miała problem z bólem w buzi ale nie bylam w stanie sama jej pomoc. Dentystka z super podejsciem zauwazyla małe afty i polecila aftigel sachol ktory kupilam odrazu po wizycie. Poczytalam troche na ten temat i natrafilam na taką strone która wiele mi wyjaśniła w tym temacie. Aft pozbylismy sie bardzo szybko a córka chetnie chodzi do tej dentystki

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 29 lip 2018, o 11:02

Jeżeli chodzi o dentyste to polecam Ci pogotowie stomatologiczne warszawa To pogotowie stomatologiczne z Warszawy posiada bardzo dużo dobrych opinii na temat swojej pracy. Warto zastanowic się nad ich usługami ponieważ w tym pogotowiu stomatologicznym z Warszawy zabiegi wykonuje sie praktycznie bez boleśnie co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

olivia
Świeżynka

Post autor: olivia » 4 sie 2018, o 06:42

A ja stwierdzilam ze na poczatek wezme mała na wizyte ze mną, nie po to zeby jej cos robic czy nawet sprawdzac ale zeby pokazac gabinet i to ze mama sie nie boi, traktuje to jako cos normalnego i naturalnego :) Zreszta nasza pani pediatra nam tak doradzila na bilansie dwulatka. I chyba to byl super pomysl bo bardzo jej sie spodobalo. Zreszta co sie dziwic, panie do niej zagadywaly, pokazywaly wszystko, tlumaczyly, oprowadzaly :) Potem wszystkim opowiadala ze byla u "dentyśty i byla taka dzielna" :) Ja jestem stala pacjentka Scandinavian Clinic, tego krakowskiego centrum przy placu Szczepanskim, jakby ktos szukal miejsca z podejsciem to chyba numer jeden ;) Pozdrawiam caly zespoł!

Adaceg
Świeżynka

Post autor: Adaceg » 10 sie 2018, o 19:07

Bardzo lubię szczoteczkę https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Ca ... JA-PL/2477 ma tryb auto timer na 2 minuty. To świetna opcjaaż się zdziwiłam że tak szybko minęły te 2 minuty, więc włączyłam ją jeszcze raz i zaczęłam myć zęby ponownie. Na prawde bardzo przyjemnie myje się nią zęby.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 25 sie 2018, o 12:11

Jakbyście szukali dobrego ortodonty z Krakowa to warto wziąc pod uwagę http://ortolingwa2.pl - mają duże doświadczenie i zajmują się wyłącznie ortodoncją. Ja zdecydowałam się na aparat dość późno i nie żałuje. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że proste zęby to nie tylko piękny uśmiech, warto je wyprostować również ze względów zdrowotnych.

olivka86
Młodsza Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 27 sie 2018, o 21:42

Ja szukałam ostatnio ortodonty w Krakowie i trafiłam na http://ortodontica.pl/ Chyba zapiszę się tam na leczenie bo oferta mi odpowiada a klinika cieszy się bardzo dobrą opinią. Od lat marzą mi się proste zęby i w końcu mam możliwość spełnić to marzenie.

Paradoks
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Paradoks » wczoraj, o 14:16

karafka a nie mialas aft przy aparacie? ja niestety mialam na poczatku wiec musialam kupic aftigel polecany na internecie http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ bo zyc sie nie dalo :(

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » wczoraj, o 14:40

Jesli chodzi o temat stomatologia estetyczna kraków to powiem Wam, ze bardzo dobra specjalistka z tej dziedziny jest dr Beata Świątkowska. Ma swoj gabinet na krakowskim Podgórzu. Sama do niej chodze juz od kilku ladnych lat. Wiec Olivka - mozesz sie z nia smialo skonsultowac - na pewno pomoze Ci spelnic swoje marzenie o prostych zebach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”