Odpowiedni dentysta

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
dynamical
Forumowiczka

Odpowiedni dentysta

Post autor: dynamical » 11 kwie 2016, o 14:00

Jak myślicie, w jaki sposób znaleźć dobrego stomatologa dla dziecka? Bo generalnie mam niby polecenie w Tarnowskich Górach, ale nie wiem czy jest dobry w stosunku do dzieci. Jak wy szukaliście? Czekam na jakieś podpowiedzi :)

WiolkaKlaman
Młodsza Forumowiczka

Re: Odpowiedni dentysta

Post autor: WiolkaKlaman » 21 kwie 2016, o 10:34

Ja szukałam na stronie znajdzlekarza, tam możesz poczytać opinie o lekarzach, a dużo mam tam się też wypowiada. Zawsze z niej korzystam, ze względu między innymi na wygodę bo mogę się rejestrować przez internet do niektórych specjalistów.

pYramidka
Świeżynka

Post autor: pYramidka » 22 lip 2016, o 10:07

Z tego co czytałam widzę, że niektóre gabinety są bardzo dobrze przygotowane do pierwszej wizyty dziecka. Maja nawet specjalne pokoje do zabaw :) Szkoda, że nie ma czegoś takiego w mojej okolicy.

Maartaa
Świeżynka

Post autor: Maartaa » 23 lip 2016, o 22:54

WiolkaKlaman pisze:Ja szukałam na stronie...
Również polecam! Można zobaczyć wolne terminy, cennik wizyt, opinie innych- wiele razy korzystałam ! :D

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 24 mar 2017, o 21:45

Znalezienie dobrego dentysty czasem można porównać do mission impossible :D Ja już przetestowałam różnych dentystów zanim trafiłam do profesjonalnego gabinetu w Poznaniu. Jeśli szukacie naprawdę fachowców od zębów to polecam ekipę ze Świebodzińskiej. Leczyłam u nich zęby kanałowo z bardzo dobrym efektem.

danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: danciakowa » 4 cze 2017, o 20:22

czy dla dorosłego czy dla dziecka to dla mnie najlepsi dentyści są w naszym krakowskim Studio Stomatologii Estetycznej SE+ na Batorego

Rodni
Świeżynka

Post autor: Rodni » 3 sie 2017, o 14:07

Jeśli szukacie godnego polecenia gabinetu lekarskiego oraz żeby lekarz wiedział co robi z pacjentem, z czystym sumieniem polecę Wam ten gabinet rodzinnastomatologia.com.pl będzie dla Was odpowiedni.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 22 gru 2017, o 23:47

W Krakowie jest bardzo dobra klinika, tu macie kontakt - tudiose.med.pl. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych, sprzęt mega nowoczesny, do tego bardzo doświadczona ekipa specjalistów. :)my tam rodzinnie już chyba 5 lat chodzimy

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 24 maja 2018, o 20:56

Hejka,
akurat w temacie - chirurg stomatolog Kraków moge sie wypowiedziec. Na krakowskim Podgórzu ma swoj gabinet stomatolog Beata Świątkowska. Ma naprawde super podejscie do dzieci! Mozna smialo do niej sie umowic na wizyte - aby zobaczyc, jak nasza pociecha na to zareaguje. U mnie nie bylo problemow.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 25 maja 2018, o 19:40

Ja jak byłam ostatnio u dentysty to zlecił mi wizytę u ortodonty, nie podobały mu się moje zęby pod względem umiejscowienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”