Wypadanie włosów po ciąży

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
attractive
Młodsza Forumowiczka

Wypadanie włosów po ciąży

Post autor: attractive » 24 wrz 2014, o 13:57

Macie może jakieś sprawdzone sposoby, aby włosy po ciąży, aż tak nie wypadały?

Wysimirska
Forumowiczka

Re: Wypadanie włosów po ciąży

Post autor: Wysimirska » 6 wrz 2016, o 12:15

Swoje musisz przecierpieć i tyle, organizm wróci do normy to też i włosy odżyją. Jak tak bardzo to Ci przeszkadza, to kup sobie zagęszczacz do włosów DrHair. Skutecznie zamaskuje braki w Twoich włosach. Sama czasem go stosuje, efekt po jest świetny!

Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beata Wer » 12 lis 2016, o 18:56

A moim zdaniem powinnaś uzupełnić swoją dietę o te składniki których ci ewidentnie brakuje. Po ciąży czy przed ciążą należy dbać o to by nasz organizm miał wszystko co mu jest do funkcjonowania potrzebne.Jeżeli sama nie bardzo się w tym temacie orientujesz to zapytaj o radę dietetyka. To są specjaliści,którzy chętnie pomogą w ustaleniu diety w sam raz dla ciebie.

Kamilla
Świeżynka

Post autor: Kamilla » 8 lut 2017, o 14:37

Jak wiadomo po ciąży nasza skóra,włosy czy paznokcie mogą wyglądać gorzej,ale to nie znaczy,że mamy się z tym pogodzić.Dobra,odżywcza dieta może te niepokojące objawy zminimalizować,a w rezultacie całkowicie wyeliminować.Zdaję sobie sprawę,że po narodzinach dzidziusia nasze życie jest przewrócone do góry nogami i nie bardzo mamy czas na przyrządzanie posiłków zdrowych i wartościowych.Z pomocą może nam wtedy przyjść catering dietetyczny,firma dobierze dla nas odpowiednią dietę,skomponuje ją ze składników które lubimy i dostarczy o danej porze pod wskazany adres.Jest to prosty a jakże pomocny pomysł.

toska
Świeżynka

Post autor: toska » 14 lut 2017, o 19:00

Mi po ciąży strasznie leciały włosy, brałam oeparol piękne włosy jak skończyłam karmić piesią i to pomogło,a bralam jakieś 2 miesiące, zawsze mam problem z regularnoscią brania tego typu rzeczy ale jakoś się zmobilizowałam i się udało, dzieki temu jakoś włosy doszły do siebie :)

paulajna
Świeżynka

Post autor: paulajna » 20 kwie 2018, o 11:57

Ja na wypadanie włosów stosowałam Biotebal - tabletki i szampon. Jakieś tam efekty są, bo włosów na szczotce jakby mniej :)
Ale przy nadmiernym wypadaniu włosów dobrze jest się przebadać, żeby wykluczyć przyczynę chorobową tego stanu.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 21 cze 2018, o 08:08

Kosmetyczka tak jak w przypadku problemów z cerą tak i po ciąży własnie na klopoty z osłabionymi i wypadającymi wlosami zastosowała terapie lampami, główny zamysł jest taki, żeby pobudzic mikrokrążenie skóry i zwyczajnie "zmusic" ja do pracy

Awatar użytkownika
bronka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bronka » 28 cze 2018, o 14:35

Jasne, można próbować z bardziej naturalnymi rozwiązaniami, wcierkami z jantara itd., ale wypadanie włosów po ciąży bierze się z zaburzonej pracy hormonów, które odpowiadają między innymi za porost i kondycję włosów. Należałoby położyć nacisk na silniejszą ochronę włosów, dopóki hormony się nie uspokoją, najlepiej jakąś kuracją typu Kerabione Booster. Mojej przyjaciółce to pomogło, a było jej to szczególnie potrzebne, bo ma cienkie włosy, a po ciąży zaczęły jej lecieć garściami.

aleov
Świeżynka

Post autor: aleov » 3 lip 2018, o 23:26

hej

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 18 kwie 2019, o 10:05

mi strasznie wypadały włosy po ciąży, ale brałam jakieś witaminy i przeszło szybko

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”