Częste i powracające bóle kolan

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
anuka
Forumowiczka

Re: Częste i powracające bóle kolan

Post autor: anuka » 26 kwie 2019, o 22:33

Jak problem długo trwa i powraca to tylko lekarz. Mi co jakiś czas odnawia ię stara kontuzja, ale na to szybko pomaga dip hot. Rozgrzewa i działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, mam na stałe w apteczce.

brownie
Młodsza Forumowiczka

Post autor: brownie » 28 kwie 2019, o 20:55

Na długo ten dip hot działa? Chyhba sobie na rowerze załatwiłam kolano, boli mnie od paru dni, czy jak się posmaruję to chociaż na kilka godzin będę miała spokój?

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 7 maja 2019, o 10:43

Myślę, że spokojnie kilka godzin, jak mnie przestaje boleć to zazwyczaj w ogóle zapominam o kontuzji ;) dobrze mieć taki żel w domu. Ten jest dobry na bóle reumatyczne też

dorika
Forumowiczka

Post autor: dorika » 8 maja 2019, o 22:36

jak mocno mnie coś boli to wolę wziąć gardan niż sie męczyć, nie jestem w stanie podczas bólu funkcjonować a niestety nie mam luksusu ożliwości brania wolnego bez ograniczeń, nawet chorobowe nie jest mile widziane.Częste bóle kolan to może byc coś poważniejszego, lepiej z tym pójść do lekarza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”