Ból kręgosłupa od dźwigania ciężkich rzeczy

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
Noticeme21
Młodsza Forumowiczka

Re: Ból kręgosłupa od dźwigania ciężkich rzeczy

Post autor: Noticeme21 » 9 kwie 2019, o 16:48

Konieczny będzie fizjoterapeuta, na bank! Ja polecam specjalistów od www.doktora.pl

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 7 maja 2019, o 10:41

Na szybko to pomaga mi smarowanie kremem dip rilif, chłodzi bolące miejsce, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Ja tego typu maści mam zawsze w domowej apteczce, bo prydają się też na stłuczenia.

dorika
Forumowiczka

Post autor: dorika » 8 maja 2019, o 21:34

Najlpiej jednak mieć w pogotowiu coś na ból, na mne niewiele środków przeciwbólowych działa, najskuteczniej to jednak gardan z bólem sobie radzi, jak czasami boli kręgosłup to szybko przynosi ulgę, nawet półówka tabletki daje radę, a łatwo je na pół podzielić.

kiszka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kiszka » 15 lip 2019, o 11:35

Leki tylko na chwilę są w stanie nam pomóc na ból, także lepiej jest pomyśleć o czymś bardziej skutecznym i długotrwałym. Moją mamę kusi żeby kupić biomag do magnetoterapii, bo ona to już w ogóle ma problemy z kręgosłupem i ja szczerze chyba nie będę jej nic mówiła tylko po prostu sama jej sprezentuje. W końcu jej zdrowie jest dla mnie najważniejsze a od czego są dzieci by pomagać rodzicom

ShermanSteaf
Świeżynka
Kontakt:

Ból kręgosłupa od dźwigania ciężkich rzeczy

Post autor: ShermanSteaf » 4 sie 2019, o 22:23

Mam dziwny problem z przeszywającym bólem w klatce piersiowej, nawet precyzując mogą być to górne żebra z prawej strony.

Dziś podczas ćwiczeń na siłowni naglę poczułem ból w klatce piersiowej, po prawej stronie.

Ból się bardzo nasila, gdy docisnę podbródek do klatki piersiowej, lub odciągnę głowę całkowicie w tył.

Miałem już kilka razy ten sam ból ostatnio kilka miesięcy temu, zazwyczaj przechodził po jakimś czasie.

Ktoś się spotkał z czymś takim?

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 5 sie 2019, o 22:57

nie ma co gdybac, trzeba sie wybrac do specjalisty. Mi bardzo pomogli z bolem kregoslupa w poradni bolu plecow w placowce Medicover. Naprawde swietna opieka! Mam wykupiony u nich pakiet indywidualny i przyznaje, ze to byla naprawde inwestycja zycia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”