Strona 1 z 1

rewitalizacja pochwy

: 7 wrz 2018, o 12:01
autor: basia3
Hej! Czy któraś z Was miała wykonany zabieg rewitalizacji pochwy? Moja koleżanka się nad tym zastanawia, ale niestety nie mogę jej doradzić, ponieważ się na tym nie znam. Wspólnie znalazłyśmy salon w którym wykonują zabiegi bezboleśnie, a pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna. Czy któraś z Was tam wykonywała jakieś zabiegi? Z góry dziękujemy za odpowiedzi.

Re: rewitalizacja pochwy

: 8 paź 2018, o 10:27
autor: bratkows_ka
Ja robiłam taki zabieg po ciąży i absolutnie nie żałuję :) Kobiety ogólnie coraz częściej decydują się na rewitalizację pochwy, bo zabieg jest laserowy i nieinwazyjny, a łatwo i szybko można rozwiązać problem rozluźnienia tkanek.

Re: rewitalizacja pochwy

: 2 kwie 2019, o 20:17
autor: kijekodkaszanki
No właśnie, moja poprzedniczka ma 100% rację. :) Taki zabieg laserem jest nieinwazyjny, wcale nie jest bolesny i ja również dość szybko wróciłam do siebie po takim zabiegu. Jak coś to mogę doradzić panią ginekolog doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje w klinice Holistic w Warszawie i właśnie wykonuje takie zabiegi.

Re: rewitalizacja pochwy

: 17 kwie 2019, o 11:09
autor: dakota
moja siostra wlasnie byla na takim zabiegu w Bienkowscy Clinic w Czestochowie - miala problem z pochwa po ciazy i strasznie sie z tym czula, ale dzieki specjalistom z kliniki udalo sie wszystko naprawic :)

Re: rewitalizacja pochwy

: 18 kwie 2019, o 21:16
autor: zlotaklamka
ja po ciazy tez mialam ofreomy problem i to wpedzalo mnie w kompleksy , postanowilam dluzej nie zwlekac i udac sie do profesjoalistów po pomoc, wybralam klinike Dermed w Krakowie, bo sporo moich kolezanek mi polecało.