rewitalizacja pochwy

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
basia3
Świeżynka

rewitalizacja pochwy

Post autor: basia3 » 7 wrz 2018, o 12:01

Hej! Czy któraś z Was miała wykonany zabieg rewitalizacji pochwy? Moja koleżanka się nad tym zastanawia, ale niestety nie mogę jej doradzić, ponieważ się na tym nie znam. Wspólnie znalazłyśmy salon w którym wykonują zabiegi bezboleśnie, a pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna. Czy któraś z Was tam wykonywała jakieś zabiegi? Z góry dziękujemy za odpowiedzi.

bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Re: rewitalizacja pochwy

Post autor: bratkows_ka » 8 paź 2018, o 10:27

Ja robiłam taki zabieg po ciąży i absolutnie nie żałuję :) Kobiety ogólnie coraz częściej decydują się na rewitalizację pochwy, bo zabieg jest laserowy i nieinwazyjny, a łatwo i szybko można rozwiązać problem rozluźnienia tkanek.

kijekodkaszanki
Forumowiczka

Post autor: kijekodkaszanki » 2 kwie 2019, o 20:17

No właśnie, moja poprzedniczka ma 100% rację. :) Taki zabieg laserem jest nieinwazyjny, wcale nie jest bolesny i ja również dość szybko wróciłam do siebie po takim zabiegu. Jak coś to mogę doradzić panią ginekolog doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje w klinice Holistic w Warszawie i właśnie wykonuje takie zabiegi.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 17 kwie 2019, o 11:09

moja siostra wlasnie byla na takim zabiegu w Bienkowscy Clinic w Czestochowie - miala problem z pochwa po ciazy i strasznie sie z tym czula, ale dzieki specjalistom z kliniki udalo sie wszystko naprawic :)

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 18 kwie 2019, o 21:16

ja po ciazy tez mialam ofreomy problem i to wpedzalo mnie w kompleksy , postanowilam dluzej nie zwlekac i udac sie do profesjoalistów po pomoc, wybralam klinike Dermed w Krakowie, bo sporo moich kolezanek mi polecało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”