Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
laleczka
Forumowiczka

Re: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?

Post autor: laleczka » 30 wrz 2018, o 11:14

Jeżeli chodzi o soczewki to na pewno warto będzie sie zapoznać z oferta jaka przedstawia firma eyewear24.net znajdziesz tutaj bardzo dużo Ciekawych soczewek z których będziesz na pewno zadowolona, warto sie tutaj rozejrzeć. Jest to bardzo dobra strona na której jest duzo takich ofert.

AleksandraON
Świeżynka

Post autor: AleksandraON » 15 paź 2018, o 17:50

Kiedyś powiedziałabym, że tylko soczewki. Obecnie opowiem się za okularami. To prawda, że dobrze dobrane oprawki podkreślają urodę. Ostatnio moja mama strasznie przeżywała bo lekarz jej zalecił okulary do chodzenia i do czytania. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że nie jest to problem. Wystarczą jedne okulary i szkła progresywne. Aktualnie czekamy na okulary, zobaczymy jak to się u niej sprawdzi.

zabiegana
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zabiegana » 24 paź 2018, o 21:52

A może warto mieć jedno i drugie? Niedawno okazało się, że mam problemy ze wzrokiem. Bolały mnie oczy i głowa. Obraz z bliska zamazany. Nie wiedziałam co się dzieje. Lekarz stwierdził prezbiopię, czyli krótkowzroczność. Lekarz poradził mi noszenie okularów i soczewek na basen, wieczorne wyjścia, treningi. Powiem wam, że bardzo dobrze się to u mnie sprawdza.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 27 paź 2018, o 11:53

Jesli chodzi o soczewki to ja nie mogę ich używać, podrażniają wysuszają oczy. Dlatego szukałam ostatnio okularów korekcyjnych i znalazlam dla siebie. Bardzo lekkie, metalowe, ksztalt oprawek geometryczny, co pozwala na swobodne prowadzenie auta, nie zawężają pola widzenia. A cena przystępna.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 22 sty 2019, o 12:48

Dobre soczewki to zdecydowanie podstawa.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 17 lut 2019, o 21:23

Moim zdaniem soczewki są dużo lepsza opcją. Są zdecydowanie bardziej wygodne i pole widzenia jest większe. Zobacz sobie soczewki acuvue.

Jestella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Jestella » 2 kwie 2019, o 09:43

Ja osobiście wolę okulary może dlatego że potrzebuje okularów tylko do pracy przy komputerze i czytania. chodzę do okulisty w One Day Clinic w Oleśnicy i tam mogę również dobrać sobie oprawki bo jest tam na miejscu optyk.Ostatnio bardzo modne oprawki mi dobrano

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 3 kwie 2019, o 13:18

Ja też wolę okulary dobrej marki, a te znajduję tu eyewear24.net. Tu mam wybór najlepszych marek na naszym rynku. Bardzo dużo wzorów, kolorów. Jak popatrzycie w zakładki to też są tu soczewki. Ale na nich to ja się nie znam.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 5 cze 2019, o 13:06

Myślę, że takie decyzje trzeba jednak skonsultować z okulistą. Jak szukasz w Krakowie, to świent jest doktor Hanarz z oko akcent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”