Jak zapobiegać zanieczyszczeniom powietrza?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
szarak09
Świeżynka

Jak zapobiegać zanieczyszczeniom powietrza?

Post autor: szarak09 » 29 cze 2018, o 12:41

Zanieczyszczenia powietrza są coraz większym problemem, jak im zapobiegać?

ebasik
Świeżynka

Re: Jak zapobiegać zanieczyszczeniom powietrza?

Post autor: ebasik » 3 lip 2018, o 16:08

Ja mam w domu taki nawilżacz i oczyszczacz powietrza i wydaje mi się, że dobrze spełnia swoje zadanie :)

albena
Świeżynka

Post autor: albena » 14 lip 2018, o 16:57

Mam dobrą wentylację, dużo wietrzę i jakiekolwiek nieprzyjemnie zapachy gdzieś szybko uchodzą. Poza tym środki czystości, których używam do sprzątania pozostawiają bardzo przyjemny zapach. A jeszcze lubię sobie popsikać specjalnymi perfumami do wnętrz. Zapach tych perfum trzyma się niezwykle długo i nie traci na intensywności w ogóle.

drejk
Świeżynka

Post autor: drejk » 25 lip 2018, o 08:47

A co robić z gorącym powietrzem? Upał od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju. Nie przeszkadza mi na dworze, ale w pomieszczeniach - koszmar. Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem są klimatyzatory ścienne. Próbował ktoś i może polecić takie wyjście z sytuacji?

Barbana88
Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 9 lis 2018, o 20:52

Klimatyzacja strasznie wysusza powietrze w pomieszczeniu i nie oczyszcza go w żaden sposób więc moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie dla domu. Lepiej zainwestować w nawilżacz, np taki Philips HU4801 https://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzj ... hu4801-01/. Pozwoli na zachowanie odpowiedniego nawilżenia powietrza i je oczyści z kurzy i pyłków. Nie kosztuje wiele a tak dużo dobrego robi dla naszego zdrowia.

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 3 gru 2018, o 08:22

Słyszałam też o takim urządzeniu jak odpromiennik domowo-biurowy, tutaj możecie sobie o nim poczytać: https://energy-aaron.shop.pl/. Pełni on funkcję jonizatora i neutralizuje skutki działania promieniowania elektromagnetycznego. Z tego, co wiem to poprawia jakość powietrza w mieszkaniu ponieważ hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Ma mnóstwo zalet więc warto się zainteresować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”