nowa eapteka

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
danciakowa
Młodsza Forumowiczka

nowa eapteka

Post autor: danciakowa » 4 cze 2017, o 20:24

widzieliście tą nową eaptekę eapteka.pl? zapowiada się ciekawie, promocje, tanie leki, porady specjalistów, to my decydujemy o terminie dostawy . Czekam , bo chętnie będę tam zakupy robić jeśli tak będzie

Belch
Forumowiczka

Re: nowa eapteka

Post autor: Belch » 15 sie 2017, o 20:59

A czy taka internetowa apteka to bezpieczny sposób kupowania leków? Czy ktoś z was ma doświadczenie w tym temacie i mógłby się wypowiedzieć. Z braku czasu była by to dla mnie bardzo wygodna opcja, jednak nigdy nie robiłam w ten sposób takich zakupów....

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 7 sty 2018, o 17:34

No właśnie od niedawna zacząłem zamawiać leki internetowo. Muszę powiedzieć że mają naprawdę duży wybór asortymentu w porównaniu z moją apteką stacjonarną. Do tego ceny są przystępne a wysyłka szybka.

Paradoks
Świeżynka

Post autor: Paradoks » 23 kwie 2018, o 16:22

Jakos nie przemawia do mnie kupowanie lekow przez internet.. No chyba ze mam jeszcze zapas czegos a jest akurat promocja czy dokompletowywanie apteczki.. ale ja jednak jestem zwolenniczka kupowac stacjonarnie, zawsze ktos cos doradzi no i masz od reki. tak pierwszy raz kupilam moja inteste.. farmaceutka mi ją doradziła i jestem jej bardzo wdzieczna za to.

Ewelaina
Świeżynka

Post autor: Ewelaina » 28 kwie 2018, o 07:02

Ja mam już wypróbowaną aptekę internetową Melissa, też ma duży asortyment a ceny zwykle są niższe, niż u konkurencji :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”