lek na infekcje intymne

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
ola533
Młodsza Forumowiczka

lek na infekcje intymne

Post autor: ola533 » 31 lip 2020, o 14:39

Dzień dobry. Piszę w takiej sprawie, że męczą mnie nawracające infekcje intymne. Nie umiałam sobie z nimi poradzić, lecz zastosowałam porady z tego poradnika https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia-stluczenia/infekcje-miejsc-intymnych-jest-na-to-sposob/ i widzę dużą poprawę, lecz czy dodałybyście coś jeszcze do tego? Nie spodziewałam się, że przy leczeniu infekcji tak ważne jest leczenie również partnera. Macie może jeszcze jakieś niebanalne wskazówki? Pozdrawiam

niko32
Forumowiczka

Re: lek na infekcje intymne

Post autor: niko32 » 19 sie 2020, o 08:04

jak infekcja często powraca to może powinnaś wykonać USG ginekologiczne przezpochowowe? Jeśli się zdecydujesz to polecam udać się na wizytę do jednej z warszawskich przychodni Multimed – dobrze wyposażone, doświadczeni lekarze i nie ma długich kolejek

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 25 sie 2020, o 15:54

co do infekcji intymnych, to chyba lekarz poleci odpowiednie leki? warto sie badac , wiem sama po sobie, jakis czas temu wyszlo, ze mam wirusa hpv, na szczescie da sie to leczyc, przez 6 miesiecy mam stosowac zel papilocare, potem kolejne badania, no ale to nie zmienia faktu, ze najwazniejsze są badania!

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 19 paź 2020, o 12:54

Też uważam, że nie ma co brać byle jakich tabletek lub globulek, najlepiej iść do dobrego specjalisty. Mogę polecić lek. Katarzyna Milanowska przyjmuje w przychodniach Babka Medica (niedawno otwarto nową placówkę na Kabatach) to doskonała ginekolog, która poważnie traktuje każdą pacjentkę. Z pewnością wykona wam podstawowe badania i przeprowadzi z wami wywiad, nie bójcie się ona nigdy nie krytykuje tylko wspiera, tłumaczy i motywuje

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 31 mar 2021, o 18:03

Moja dziewczyna próbowała różnych środków na infekcje intymne, zazwyczaj ich działanie było powolne, infekcja szybko powracała, a dziewczyna narzekała na aplikacje leków. Właśnie dlatego zdecydowała się spróbować Octeniseptu. Tutaj działanie pojawiło się naprawdę szybko, aplikacja jest łatwa i komfortowa.

hexapila
Świeżynka

Post autor: hexapila » 16 kwie 2021, o 10:58

Najlepiej do lekarza, w domu to możesz stosować probiotyki czy Tantum Rosa, ale też doraźnie, ja dłuższy czas nic nie pomaga to lekarz tylko i wyłącznie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”