Jak radzicie sobie ze stresem?

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
niko32
Forumowiczka

Re: Jak radzicie sobie ze stresem?

Post autor: niko32 » 15 gru 2020, o 12:44

Stres najlepiej wypocić, czyli polecam siłownie, basen czy po prostu iść pobiegać na podwórko, dla mnie to zawsze pomaga  ale jeszcze zanim zaczniecie ćwiczyć pamiętajcie o rozgrzewce, mój mąż ostatnio ruszył bez i wrócił z bolącym kolanem, dobrze, że mamy obok przychodnię Multimed – polecam każdemu kto mieszka w Warszawie, świetni lekarze, bogata oferta badań usg w dobrej cenie, czysto i nowocześnie

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 25 sty 2021, o 10:11

U mnie niestety żadne "domowe sposoby" się nie sprawdziły, a wręcz odwrotnie - było coraz gorzej. I powiem wam, że jestem niezmierna mojemu mężowi, który jest dla mnie mega wsparciem, że namówił mnie na wizytę do kliniki PsychoMedic w Łodzi. Bałam się wizyty u psychiatry, ale okazało się, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Podaję wam numer: 42 644 44 44 gdyby ktoś również był zainteresowany wizytą w tym miejscu.

kasik
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kasik » 21 lut 2021, o 18:19

ja się wyposażyłam w kołnierz masujący od Medivon. Fajna sprawa, pomaga mi się zrelaksować po ciężkim dniu. Zakładam, włączam i odpoczywam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”