ból brzucha

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
dorika
Forumowiczka

Re: ból brzucha

Post autor: dorika » 14 sty 2020, o 15:33

ulgasim to moje odkrycie ostatniego czasu, kiedyś kupowałam inny preparat z symektonem, ale nie dość ze dużo droższy to jeszcze dużo tabletek trzeba było brać, więc dla mnie wybór prosty.

Jestella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Jestella » 23 sty 2020, o 17:44

Jesli mozna ból brzucha wyleczyć domowymi sposobami to ok.ale jesli jest dosyć uporczywy i trwa dlugo to nalezy iść do lekarza.To bardzo istotne. moja mama miała problemy z brzuchem ,potem się pojawiły biegunki i musiała iść na konsultację proktologiczną. Leżałą kilka dni na oddziale proktologii w Szpitalu św. Elżbiety bo problemy z jelitami okazały sie nieco poważniejsze, tam mają bardzo dobrych specjalistów,więc mamie bardzo pomogli, dlatego bardzo ważne aby tego nie bagatelizować.

justa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: justa » 29 sty 2020, o 15:31

Ostanio właśnie miałam problemy z brzuchem przez częste wzdęcia, miałam stres,, jadłam w pośpiechu, popijałam gazowane napoje i od razu wzdymało mnie i czułam się strasznie ciężko i źle. Pomagał mi szybko ulgasim, na prawdę tabletki dają z tym radę i szybko złe samopoczucie mijało. Teraz mam z tym na razie spokój :)

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 19 cze 2020, o 13:27

hej, jeśli chodzi o badania USG brzucha to mogę polecić nowocześnie wyposażoną przychodnie Multimed już kilka razy wykonywałam u nich badania. Na miejscu czysto i bezpiecznie, dodatkowo miła i sprawna obsługa 

Awatar użytkownika
kosemka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kosemka » 22 cze 2020, o 14:32

A to chyba wszystko jest to zależne od tego gdzie mieszka dziewczyna

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 8 lip 2020, o 18:14

no nie wiem, co ma miejsce zamieszkania do bólu? A może to endometrioza? U mnie takie bóle też były koszmarne ale trafiłam do specjalistów ze szpitala medicover na odpowiednią diagnostykę i okazało się że choruję na tą chorobę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”