Odpowiedni dentysta

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
Nitroza
Młodsza Forumowiczka

Re: Odpowiedni dentysta

Post autor: Nitroza » 4 paź 2018, o 21:01

Gdybyście szukali porządnej szczoteczki, która długo i dobrze posłuży, to sprawdźcie SEYSSO Gold White ekskluzywna szczoteczka soniczna. Jest bardzo skuteczna - zęby są czystsze, mam mniej osadów odkąd jej używam, że kamień nazębny nie osadza się tak szybko przez co mam zdrowsze dziąsła.

dobroslawa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dobroslawa » 5 paź 2018, o 10:34

Odpowiednia higiena jest bardzo ważna. Ale i warto chodzić na przegląd regularnie. My z całą rodziną chodzimy do gabinetu, zarówno z dziećmi jak i moja mama wykonywała tam implanty. Dobry gabinet to podstawa.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 9 paź 2018, o 14:34

Na terenie Wrocławia polecam Dentalium. :) Przemiły Pan doktor, chodzę tam zarówno na zwykłe konsultacje, jak i na wybielanie zębów. :)

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 12 paź 2018, o 17:02

Wybór dobrego dentysty jest bardzo ważny, podobnie jest również z ortodontą. Mam problem od dłuższego czasu z zebami które przez wyrastające 8 sie pozakrzywiały i nie wygląda to ani troche estetycznie. Mam nadzieje że uda mi sie zamówić szybkio termin.

karafka
Młodsza Forumowiczka

ortodonta kraków

Post autor: karafka » 27 paź 2018, o 00:13

Jakbyście szukali dobrego ortodonty z Krakowa, warto sobie sprawdzić gabinet Ortodontica, znajdziecie go na ul. Masarskiej. Warto przejść leczenie ortodontyczne, nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych, proste zęby to zdrowe zęby, jest mniejsze prawdopodobieństwo pojawienia się zapaleń dziąseł czy próchnicy.

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 30 paź 2018, o 21:05

hmm no wybór jest ciężki bowiem gabinetów jest sporo. Ja długo szukałam dentysty dla siebie i w końcu zdecydowałam się na gabinet stomatologiazwyciezcow.pl. Tu można kompleksowo zadbać o zęby. Ja niestety miałam do leczenia kanałowego dwa zęby i przyznam, że trochę się bałam ale w gabinecie tym oferują bardzo dobre leczenie pod mikroskopem dzięki czemu szybko i dokładnie udało się zdiagnozować i dobrać odpowiednie leczenie. Bardzo dobrze też znieczulają - obeszło się bez bólu.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 6 gru 2018, o 18:20

Ja z kolei szukam gabinetu w Katowicach, ponieważ muszę zrobić kompleksowy przegląd zębów. Zastanawiam się nad Dental Team https://dental-team.pl/ ponieważ to centrum posiada wiele pozytywnych opinii. Słyszałam, że lekarze są bardzo przyjaźnie nastawieni i z uwagą wysłuchują problemów pacjentów. Zależy mi właśnie na takich usługach, więc chyba się do nich wybiorę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”