Strona 1 z 1

Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

: 5 gru 2013, o 14:49
autor: Kinga26
Na co powinnam zwrócić uwagę wybierając szpital w którym urodzę? Ile kosztuję udogodnienia? Ile kosztuje cesarka i znieczulenie? Jakie są Wasze doświadczenia?

Re: Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

: 5 gru 2013, o 21:51
autor: Sesulanka
Ja zwracałam głównie uwagę na to, żeby szpital był w miarę nowy bo wtedy jest czysty i zadbany. Po za tym patrzyłam na to czy nacinają krocze czy nie. Masz fajną stronkę www.gdzierodzic.info tam wpisujesz sobie miejscowość i pokazuje Ci się tabelka ze szpitalami, które polecają kobiety po porodzie lub odradzają. Co do cesarki... zamierzasz płacić? Jak będziesz miała wskazania do cc to nikt nie ma prawa wyłudzać od Ciebie pieniędzy a jak nie masz wskazań to po co rodzić przez cc?? Poradzisz sobie

Re: Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

: 7 lut 2014, o 12:50
autor: mrtaszyn
Ja na pewno najpierw wybrałabym dobrego ginekologa w swojej okolicy i dopiero w tedy wybrałabym miejsce "gdzie rodzic" Uważam że dobry lekarz prowadzący to podstawa.

Re: Czym się kierować przy wyborze szpitala do porodu

: 2 cze 2014, o 18:02
autor: asiolcza
Ja chodziłam prywatnie do ginekolożki , a miałam cesarkę w normalnym ,państwowym szpitalu. Z tym, że lekarka która prowadziła moją ciąże pracowała w tym szpitalu jako zastępca ordynatora na położnictwie. I to ona robiła cesarke :)