Nie radzę sobie z wychowaniem rocznego dziecka

Ściągamy pieluszkę - maluch na nocniku. Uczymy się samodzielnego jedzenia. Grzeczne dziecko, czyli metody wychowawcze dla najmłodszych.
góralka87
Młodsza Forumowiczka

Nie radzę sobie z wychowaniem rocznego dziecka

Post autor: góralka87 » 29 lis 2013, o 22:06

Prosze doświadczone mamy o pomoc
Nie mogę poradzić sobie z wychowaniem 14-sto miesięcznego synka. Jest bardzo niegrzeczny i albo wszystko jest robione dokładnie tak jak on chce albo jest głośny ryk krzyk i płacz i to nie ważne czy jesteśmy na spacerze czy w domu. Trochę go rozpuściłam razem z mężem i teraz nie możemy przywrócić do porządku... Czy możecie mi podpowiedzieć jakieś sprawdzone techniki na wychowanie dziecka w tym wieku?? Albo jakąś sprawdzoną książkę na ten temat? Z góry Wam dziękuję Beatka :ysz:

mamamikusia
Młodsza Forumowiczka

Re: Nie radzę sobie z wychowaniem rocznego dziecka

Post autor: mamamikusia » 4 gru 2013, o 23:57

U nas też Mikołaj dawał po dupie jak był młodszy, do dzisiaj daje szczerze mówiąc ale nauczył się już, że jak będzie przesadzał, to nie będzie bajek, nie będzie gier telewizyjnych i jak na razie działa :) ale czasami nic tak nie jest w stanie pomóc jak po prostu klaps w tyłek

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Re: Nie radzę sobie z wychowaniem rocznego dziecka

Post autor: Matka_Wariatka » 18 lip 2018, o 11:24

Ja wychowywałam małego sama bo mąż alkoholik nas zostawił i mały nie miał męskich wzorców to sobie pozwalał. Samej jest ciężko, ostatnio małżonek chciał wrócić ale boje sie że nie przestał pic i będzie miał jeszcze gorszy wpływ niż jak go nie było, ale z drugiej strony były by mi lżej wychowywać dziecko kiedy jest pełna rodzina. Myślicie że powinnam si zgodzić? Koleżanka mi poradziła zeby dać mu szanse jak zgodzi sie na leczenie. Co powinnam zrobić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój, wychowanie i bezpieczeństwo małego dziecka”