Alternatywa dla fotelika

Ściągamy pieluszkę - maluch na nocniku. Uczymy się samodzielnego jedzenia. Grzeczne dziecko, czyli metody wychowawcze dla najmłodszych.
sonika
Młodsza Forumowiczka

Alternatywa dla fotelika

Post autor: sonika » 22 paź 2019, o 21:24

Poszukuje sprawdzonych sposobów bezpiecznego przewożenia dzieci w aucie. Jakie stosujecie alternatywne rozwiązania oprócz fotelików?

michalska
Świeżynka

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: michalska » 24 paź 2019, o 19:03

Zależy w jakim wieku masz dzieci i jak duże są. Nie każde rozwiązanie będzie pasowało do danego dziecka i nie zawsze będzie można je stosować. Musiałabyś podać trochę więcej informacji.

Marta
Świeżynka

Post autor: Marta » 27 paź 2019, o 22:46

Znajomi przed wyjazdem na urlop nabyli urządzenie,które jest alternatywą dla fotelika.Wygląda to jak pas i można go wczepic w pas bezpieczeństwa.Ja osobiście nie byłam przekonana czy taki pas jest tak samo bezpieczny jak fotelik,ale koleżanka po powrocie z urlopu bardzo zachwalała to urządzonko.Czy ktoś Was spotkał się z takim rozwiązaniem?Myślicie,że na pewno jest bezpieczne?

sonika
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sonika » 31 paź 2019, o 21:52

Moje dziecko w wieku szkolnym (7lat) i jest drobnej budowy.
Marta, a co to za urządzenie kupili Twoi znajomi? Jak z jego obsługą montażu czy poradziliby sobie z tym dziadkowie? Szukam alternatywnych rozwiązań po to by dziadkowie mogli odbierać me dziecko z treningu, a nie zawsze jestem w stanie podrzucić im fotelik.

michalska
Świeżynka

Post autor: michalska » 13 lis 2019, o 20:23

sonika pisze:
31 paź 2019, o 21:52
Moje dziecko w wieku szkolnym (7lat) i jest drobnej budowy.
Marta, a co to za urządzenie kupili Twoi znajomi? Jak z jego obsługą montażu czy poradziliby sobie z tym dziadkowie? Szukam alternatywnych rozwiązań po to by dziadkowie mogli odbierać me dziecko z treningu, a nie zawsze jestem w stanie podrzucić im fotelik.
Pewnie Marcie chodzi o Smart Kid Belt. Dla 7-latka rozwiązanie które się sprawdza. Bardzo mobilne. Wydaje mi sie, ze takie rozwiązanie sprawdziłoby się i u Ciebie.

sonika
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sonika » 27 lis 2019, o 21:28

Znalazłam. Zdziwiłam się gdy doczytałam, że jest to urządzenie naszego polskiego producenta. Wiedziałyście o tym? Muszę przyznać, że jest idealne do rozwiązania moich problemów do bezpiecznego przewozu mego dziecka w aucie dziadków. Łatwy montaż nie powinie sprawić ich najmniejszych problemów co mnie bardzo cieszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój, wychowanie i bezpieczeństwo małego dziecka”