Strona 1 z 1

Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 21 gru 2013, o 01:21
autor: nina87
Witajcie serdecznie dziewczyny! Jestem przerażona czy któraś z Was spotkała się z czymś takim? Mój mateuszek kilka dni temu (wtedy to zjawisko miało miejsce po raz pierwszy) bawiąc się z mężem -nagle złapał się za głowę z tyłu i zaczął płakać. Nie uderzył się na pewno. Po czym nagle jak się zaczęło tak szybko mu przeszło dosłownie po kilku sekundach. Przymknęłam na to oko. Przed wczoraj znowu zaczęła go boleć głowa lecz tym razem złapał się za bok głowy -to mnie już trochę zaniepokoiło i dzisiaj znowu to samo rano. Bardzo się martwię

Re: Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 7 sty 2014, o 22:34
autor: MamaKasi
Cześć nina to pewnie nic poważnego ale ja bym z takimi napadowymi bólami głowy jednak poszła do lekarza jednak, bo z głową nie ma żartów, to nie ręka

Re: Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 16 cze 2016, o 10:20
autor: dynamical
Też bym radziła iść jak najszybciej do lekarza, bo nie ma co zwlekać....

Re: Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 23 sty 2018, o 14:12
autor: gonia
Przyznam się, że ja tak mam, jak mi ciśnienie krwi skacze - odczuwam to jako chwilowe bóle z racji bycia niskociśnieniowcem. U tak małego dziecka to może być jednak niepokojące, zwłaszcza jeśli ból jest tak silny, że mały płacze. Przy najbliższej okazji poszłabym do lekarza, by stwierdził, czy potrzeba robić badania, bo oczywiście przyczyn może być bardzo dużo i im wcześniej będą wykryte, tym lepiej. Czasem mogą to być problemy z ciśnieniem, czasem problemy z układem krwionośnym, nerwowym (np. błędnik lub wzrok) - nie należy tego lekceważyć, tylko dla spokoju swojego i małego najlepiej iść poszukać przyczyny u fachowca.

Re: Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 23 paź 2018, o 21:06
autor: olivka86
Na twoim miejscu udałabym się do neurologa z dzieckiem. Nie powinno się lekceważyc bólu głowy u takiego malucha. Moją córkę też bolała głowa i po wielu badaniach okazało się, ze ma łagodną postać padaczki. Także gnaj do lekarza na badania.

Re: Nagłe bóle głowy u 2 latka

: 29 lis 2018, o 14:55
autor: mamma999
Wizyta u neurologa to według mnie jedyne rozwiązanie,a by dowiedzieć się, co takiego się dzieje. Nie powinno lekceważyć się takich objawów, ponieważ nie wiadomo, czego są one przyczyną.