Strona 1 z 1

Wyprawka dla dziecka

: 1 cze 2018, o 06:23
autor: FRUPO.pl
Podczas ciąży na pewno chcesz skompletować wyprawkę dla dziecka , chcielibyśmy Ci polecić naszą stronę FRUPO.pl, gdzie znajdziesz fantastyczne a przede wszystkim przydatne przedmioty dla swojego malucha. Pełna wyprawka dla dziecka to podstawa każdej mamy :) Zachęcamy do zakupów na FRUPO.pl

Re: Wyprawka dla dziecka

: 21 lip 2018, o 21:10
autor: stella
No wyprawka to wielkie przezycie dla mamy, ale chyba najważniejszy i zarazem najdroższy element chyba to wózek, tak mi się zdaje. My wybraliśmy Adamex.

Re: Wyprawka dla dziecka

: 25 sie 2018, o 11:30
autor: karafka
W sieci warto szukać, takie zakupy nie tylko są wygodniejsze, ale można się zastanowić i człowiek nie ulega impulsom. W asortymencie https://babydeco.eu/pl/c/Materacyki-do-wozka/22 znajdziecie duży wybór akcesoriów dla maluchów. Mają materacyki do kołysek i wózków, śpiworki, butelki, zabawki edukacyjne, różnego rodzaju organizery itp.

Re: Wyprawka dla dziecka

: 30 sie 2018, o 10:02
autor: stella
Jeszcze wracając do tematu mogę polecić fajny sklep internetowy z ubrankami dla dzieci, psoty.com. Zmawiałam tam kilka razy i w dobrych cenach mają ładne rzeczy

Re: Wyprawka dla dziecka

: 30 sie 2018, o 22:51
autor: mamma999
Jest u Was na liście wyprawkowej laktator? Jeśli tak, to jaki? Bardziej elektryczny czy ręczny? Moim zdaniem elektryczny jest chyba dużo lepszy nawet na początek, bo np. Lakta Electric dostępny na stronie https://www.simed.pl/ ma 5 trybów pracy i w tym wszystkim można wybrać sobie 3 tryby mocy, więc nie jest tak źle, jeśli odczuwamy spory ból.

Re: Wyprawka dla dziecka

: 27 wrz 2018, o 14:21
autor: dobroslawa
Laktator dokupiłam dopiero po porodzie kiedy uznałam, że jest mi potrzebny. Za to w wyprawce miałam najważniejszy termometr bo z maluchami to nigdy nie wiadomo i temperaturę lepiej u nich kontrolować. A na pewnypomiar.pl można kupić włoskiej firmy Visiofocus Smart z mechanizmem kalibracji co daje nam precyzyjny pomiar.