Wyprawka dla dziecka

Przyszła mama powinna być atrakcyjna -jak zadbać o urodę i dobrą kondycję w trakcie ciąży?
FRUPO.pl
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Wyprawka dla dziecka

Post autor: FRUPO.pl » 1 cze 2018, o 06:23

Podczas ciąży na pewno chcesz skompletować wyprawkę dla dziecka , chcielibyśmy Ci polecić naszą stronę FRUPO.pl, gdzie znajdziesz fantastyczne a przede wszystkim przydatne przedmioty dla swojego malucha. Pełna wyprawka dla dziecka to podstawa każdej mamy :) Zachęcamy do zakupów na FRUPO.pl

stella
Młodsza Forumowiczka

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: stella » 21 lip 2018, o 21:10

No wyprawka to wielkie przezycie dla mamy, ale chyba najważniejszy i zarazem najdroższy element chyba to wózek, tak mi się zdaje. My wybraliśmy Adamex.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 25 sie 2018, o 11:30

W sieci warto szukać, takie zakupy nie tylko są wygodniejsze, ale można się zastanowić i człowiek nie ulega impulsom. W asortymencie babydeco.eu znajdziecie duży wybór akcesoriów dla maluchów. Mają materacyki do kołysek i wózków, śpiworki, butelki, zabawki edukacyjne, różnego rodzaju organizery itp.

stella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: stella » 30 sie 2018, o 10:02

Jeszcze wracając do tematu mogę polecić fajny sklep internetowy z ubrankami dla dzieci, psoty.com. Zmawiałam tam kilka razy i w dobrych cenach mają ładne rzeczy

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 30 sie 2018, o 22:51

Jest u Was na liście wyprawkowej laktator? Jeśli tak, to jaki? Bardziej elektryczny czy ręczny? Moim zdaniem elektryczny jest chyba dużo lepszy nawet na początek, bo np. Lakta Electric ma 5 trybów pracy i w tym wszystkim można wybrać sobie 3 tryby mocy, więc nie jest tak źle, jeśli odczuwamy spory ból.

dobroslawa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dobroslawa » 27 wrz 2018, o 14:21

Laktator dokupiłam dopiero po porodzie kiedy uznałam, że jest mi potrzebny. Za to w wyprawce miałam najważniejszy termometr bo z maluchami to nigdy nie wiadomo i temperaturę lepiej u nich kontrolować. A na pewnypomiar.pl można kupić włoskiej firmy Visiofocus Smart z mechanizmem kalibracji co daje nam precyzyjny pomiar.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 3 gru 2018, o 11:46

Dziecko wymaga na poczatku wielu rzeczy. Trzeba kupic mu wyprawke. W takich sklepach https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/koc-xl-velvet/ znajdziemy np. fajne kocyki czy akcesoria do wozka lub lozeczka. Wszystko to jest potrzebne.

agatha
Świeżynka

Post autor: agatha » 8 gru 2018, o 20:39

Oczywiście kosmetyki, pościele, ubranka, ale także niezbędne sprzęty. Myślę tutaj o monitorze oddechów, który piszczał raz na alarm :( i dobrym termometrze, który pozwolił mi szybko zauważyć pierwsze oznaki gorączki. Nie oszczędzaj tutaj i kup bezdotykowy, bardzo czuły. Ja mam Brauna, a tu dostałam go w dobrej cenie https://www.ceneo.pl/Termometry .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktywność i uroda w ciąży”