Wyprawka dla dziecka

Przyszła mama powinna być atrakcyjna -jak zadbać o urodę i dobrą kondycję w trakcie ciąży?
marciak
Młodsza Forumowiczka

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: marciak » 6 gru 2021, o 21:44

Z doświadczenia powiem, że z ilością ubranek nie ma co przesadzać. Chociaż teraz są takie śliczne rzeczy, że czasem to naprawdę trudno się oprzeć. Sama coś o tym wiem, ale takie maluszki naprawdę szybko rosną. Bardziej radzę się skupić na dobrej jakości kosmetykach, pieluszkach, żeby nie powodowały podrażnień. A to się często zdarza. Na przykład co do pieluch to ja jak przeszłam na ekologiczne od moltex, to skończyły się problemy ze skórą. Nie mają żadnych dodatków, bardzo takie mięciutkie są, delikatne.

AnitaT
Młodsza Forumowiczka

Post autor: AnitaT » 29 gru 2021, o 18:54

Ja sporo rzeczy zamawiałam sobie z SuperMami. Fajna jakość, staranne wykonanie, materiał miękki, bezpieczny i przyjemny w dotyku. Śliczny design no i cena przystępna:)

dora225
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dora225 » 14 sty 2022, o 22:42

Kompletując wyprawkę, możesz natknąć się na pewne problemy. W moim przypadku dużym problemem okazał się wybór wózka. długo zastanawiałam się, który będzie najlepszy, ostatecznie wybrałam EasyGo Virage Ecco. Jestem z niego bardzo zadowolona, więc jeśli jeszcze nie masz wybranego wózka dla dziecka, warto pomyśleć nad tym.

AgataJ
Świeżynka

Post autor: AgataJ » 7 lut 2022, o 14:02

Wyprawkę dla swojego synka kupiłam w sklepie https://www.onoplus.pl/ . W asortymencie sklepu są śliczne akcesoria zarówno do pielęgnacji, jak i karmienia maluchów. Dzięki nim wykonywanie codziennych czynności będzie łatwe, przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne.

Hania
Forumowiczka

Post autor: Hania » 31 mar 2022, o 05:37

Noworodek nie potrzebuje wiele. Ważne by akcesoria dla niego były dobrej jakości i bezpieczne. U nas bardzo dobrze sprawdziły się kocyki tetrowe, które kupiłam w sklepie online My Mini - https://mymini.pl/. Ładne, bardzo dobre jakościowo, wielofunkcyjne, lekkie, wygodne w każdej sytuacji. Z tego sklepu mam także silikonowe miseczki i talerzyki z przyssawkami. Też się bardzo przydały gdy dzieci uczyły się same jeść - mają przyssawki więc dzieciaki ich nie zrzucały, dzięki temu nie miałam bałaganu.

Majkaaa
Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » 5 kwie 2022, o 09:17

Fajne rzeczy jak choćby ręczniczki, kocyki czy poduszkę do karmienia zamówiłam sobie z Ceba. Super jakość, materiał przyjemny i miękki, staranne wykonanie:) No i cenowo wychodzi korzystnie:)

KlaudynkaG
Świeżynka

Post autor: KlaudynkaG » 22 kwie 2022, o 14:16

A ja tak, częściowo dostałam , częściowo kupowałam jeśli chodzi o wyprawkę ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktywność i uroda w ciąży”