Wyprawka dla dziecka

Przyszła mama powinna być atrakcyjna -jak zadbać o urodę i dobrą kondycję w trakcie ciąży?
marcel92
Forumowiczka

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: marcel92 » 9 lip 2021, o 16:23

Jak będziesz rozglądać się za wózkiem, wybierz coś wytrzymałego na każdy teren. U mnie świetnie spisał się Cavoe Axo. Mimo niepozornego wyglądu w każdym terenie się sprawdza, ma duże koła które dodatkowo amortyzują nierówności, a do tego jest bardzo wytrzymały.

miloo
Młodsza Forumowiczka

Post autor: miloo » 28 lip 2021, o 19:49

Piękne ciuszki - bluzki, spodnie, spódniczki, sukienki, czapki, kurtki dla chłopców i dziewczynek - znajdziecie online w sklepie niemowlęcym Little OH. Mają też różne akcesoria dla dzieci: kocyki, otulacze, butelki, smoczki, kosmetyki ekologiczne, pościel i dobry wybór zabawek sensorycznych. Także jak widzicie warto do nich zaglądać, bo sporo rzeczy można u nich kupić a do tego są to produkty dobrej jakości, porządne, będą długo wam służyć.

Olkka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Olkka » 8 wrz 2021, o 11:02

Z Ceba mam kilka fajnych rzeczy:) Oprócz poduszki do karmienia zamówiłam jeszcze kocyki i ręczniczki. Wszystko z przyjemnego i delikatnego materiału i w pięknych kolorach do wyboru;)

Karolina00
Świeżynka

Post autor: Karolina00 » 11 wrz 2021, o 16:53

Na cebababy są super rzeczy ja mam przewijak i rogala do karmienia są wykonane z bardzo dobrej jakości i bardzo fajne wzorki i kolorki.

WikaaK
Świeżynka

Post autor: WikaaK » 13 paź 2021, o 21:00

Ja mogę polecić SuperMami. Dla synka kupowałam od nich kilka rzeczy jak choćby ochraniacz do łóżeczka, kokon czy pieluszki tetrowe i bambusowe i jestem z tych rzeczy na prawdę zadowolona. Starannie wykonane, przyjemne i miłe w dotyku no i design jest śliczny:)

Karina
Forumowiczka

Post autor: Karina » 22 paź 2021, o 17:49

Mamusie, powiem Wam z doświadczenia, że warto kupić mleko modyfikowane dla maluszka - do wyprawki. Niestety może się pojawić na początku problem z laktacją. U nas rewelacyjnie sprawdziło się mleko HiPP bio Combiotik, bez żadnych problemów z brzuszkiem.

LilkaDu
Młodsza Forumowiczka

Post autor: LilkaDu » 16 lis 2021, o 11:13

Karolina00 pisze:
11 wrz 2021, o 16:53
Na cebababy są super rzeczy ja mam przewijak i rogala do karmienia są wykonane z bardzo dobrej jakości i bardzo fajne wzorki i kolorki.
Też z Ceba mam kilka rzeczy- ręczniczki, kocyki i rogala do karmienia:) Produkty są starannie wykonane, materiał przyjemny, miękki i bezpieczny dla maluszka no i design sliczny;)

Mamusia_Lenki
Świeżynka

Post autor: Mamusia_Lenki » 17 lis 2021, o 10:45

Również sporo rzeczy mam z ceba, świetne jakościowo, bardzo dobrze wykonane, mam ręczniki, pościel, poduszkę do karmienia i pieluchy, nic się po praniu nie dzieje, a wzory maja prześliczne :)

paramonta
Forumowiczka

Post autor: paramonta » 18 lis 2021, o 11:03

Oczywiście też niezbędny jest porządny wózek, ale jego wybór w cale nie jest prosty i oczywisty. Rozglądając się za wózkiem, polecam w pierwszej kolejności zastanowić się nad x-landerem. Wózek przerósł moje oczekiwania. Płynie po mieście, lekko się podbija i skręca. Jestem nim zachwycona.

Majkaaa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » wczoraj, o 11:04

Jeśli chodzi o wózek to ja zdecydowałam się na anex l/type i smiało moge go polecić:) Łatwy i intuicyjny w obsłudze, poręczny, praktyczny, mega wygodny no i ładnie się prezentuje:) Maluszek ma w gondoli sporo miejsca a po zmianie na spacerówkę wózek nic nie traci na swojej zwinności i stabilności:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktywność i uroda w ciąży”