Co potrzebne a co zbędne dla dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Anastazja
Forumowiczka

Re: Co potrzebne a co zbędne dla dziecka

Post autor: Anastazja » 23 lis 2018, o 17:42

Na pewno moze przydać Ci sie dobrej jakości laktator, na przykład lakta-electric. Jest to bardzo dobrej klasy laktator elektryczny który na pewno Ci będzie się przydawał przez bardzo długi okres czasu. Dzięki takim ofertom jak na przykład ta będziesz w stanie odciągać pokarm gdy będzie Ci zalegać w piersiach.

kacperka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kacperka » 23 lis 2018, o 19:43

Kochane! Pamiętajcie o śpiworkach. Tym bardziej jeśli wasze dzieci rodzą się w jesieni albo zimie. Wtedy dobrze zadbać o to, aby taki śpiwór był dodatkowo ocieplany. Przyda się w domu i podczas długich spacerów.

annewithe
Młodsza Forumowiczka

Post autor: annewithe » 19 gru 2018, o 21:37

jeju, są tu żywi ludzie?same reklamy widzę...

Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Post autor: Adminka » 19 gru 2018, o 21:43

Są i żywi, z krwi i kości.

annewithe
Młodsza Forumowiczka

Post autor: annewithe » 20 gru 2018, o 17:53

:jupi:
Adminka pisze:
19 gru 2018, o 21:43
Są i żywi, z krwi i kości.
:jupi:
całe szczęście...dobrze jest z kimś pogadać czasem. Jak człowiek zajdzie w ciąże, to traci kontakt. Z pracą się rozluźnia, koleżanki dzieciate albo dzieci chore albo czasu nie ma. Mąż w pracy dzień w dzień, żeby było"na wszystko". Nie szukałam jeszcze, kto rodzi na koniec lutego. Jest jakaś lutówka?

o.mad_ko!
Młodsza Forumowiczka

Post autor: o.mad_ko! » 20 gru 2018, o 17:57

hej, ja nie lutówka ale od lutego startujemy z produkcją nowego bobasa, chętnie służę wsparciem. pozdrawiam

Magdusiaa1988
Świeżynka

Post autor: Magdusiaa1988 » 17 sty 2019, o 21:08

Dla mnie w wyprawce całkowicie zbędna była wkładka do wanienki, nigdy z niej nie korzystaliśmy. Wózek 2w1 też nie za bardzo się sprawdził, tzn. gondola była ok, ale spacerówka słaba. Teraz chyba bym kupiła samą gondolę. Prześcieradełka wielorazowe na przewijak też mi nie podeszły, wolę te jednorazowe.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 2 lut 2019, o 14:27

Hmmm kurczę pamiętam ile tych nie potrzebnych rzeczy się nakupowało :) ale wiadomo, na samym początku nie wiemy co nam podpasuje a co nie. To że coś się sprawdziło u koleżanki czy szwagierki to nie znaczy że my będziemy dany gadżet lubić. Ja jestem wdzięczna tylko znajomej że mi powiedziała o tych kroplach Coloflor Cesario z żywymi kulturami bakterii dla dzieci rodzonych cesarskim cięciem

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 12 mar 2019, o 11:56

Dzieci szybko rosną i może się okazać że fotelik w aucie to nie najlepsze rozwiązanie. Już od 5 roku życia zaczeeliśmy używać pasów Smart Kid Belt. Są bezpieczne i dziecko ma dużą swobodę.

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: toskowa » 25 kwie 2019, o 20:19

rezolutna pisze:
12 mar 2019, o 11:56
Dzieci szybko rosną i może się okazać że fotelik w aucie to nie najlepsze rozwiązanie. Już od 5 roku życia zaczeeliśmy używać pasów Smart Kid Belt. Są bezpieczne i dziecko ma dużą swobodę.
Wielu rodziców wybiera takie rozwiązanie teraz, pasy są funkcjonalne i niewiele kosztują, także trudno się dziwić. Mają homologację, więc wydaje mi się, że są bezpieczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”