Szkolna wyprawka, co kupić?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Mamiska
Świeżynka

Szkolna wyprawka, co kupić?

Post autor: Mamiska » 23 wrz 2017, o 19:37

Zastanawiam się co kupić na szkolną wyprawkę dla swojego dziecka w przyszłym roku? UIle wydać na to pieniędzy... Ile was kosztowały wyprawki szkolne dla dzieci?

Araon
Młodsza Forumowiczka

Re: Szkolna wyprawka, co kupić?

Post autor: Araon » 23 wrz 2017, o 19:53

Ty się zastanawiasz ile wydać, a niektórzy zastanawiają się czy w ogóle coś kupić. Nie każdego stać na wyprawkę dla dziecka... :(. Na szczęście istnieją fundacje, które nie bagatelizują tego problemu i starają się pomóc rodzicom posłać dzieci do szkoły. Jeśli chcecie to sami możecie nawet za jej pośrednictwem taką wyprawkę ufundować

Frania15
Świeżynka

Post autor: Frania15 » 16 sty 2018, o 10:54

Ja wam powiem, że ludzie są mało sprytni w tej kwestii. Wiele osób stara się oszczędzać wszędzie gdzie popadnie i im nie wychodzi, albo wręcz przesadzają. A pomimo sporych wydatków na wyprawkę to i tak wszyscy ciągną na pielgrzymkę do okolicznego supermarketu. Nikt nawet nie pomyśli o zakupach w internecie, co jest ogromnym błędem. Ja już drugi rok robiłam wyprawkę w internecie i teraz też mam zamiar, jednak zauważyłam, że ceny przyborów szkolnych są znacznie tańsze przed sezonem, dlatego też zakupie je na zapas. Różnica cen to parę złotych co do sklepowego odpowiednika. W zeszłym roku zaoszczędziłam prawie 100zł kupujac te same przedmioty, które dostałabym w papierniczym. Jak którąś z was to ciekawi, to możecie sobie porównać ceny, ja tam robie zakupy i jeszcze nie narzekałam ani na ceny, ani obsługę.

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 7 lip 2018, o 20:04

U nas w szkole wychowawczyni dała nam ściągę z listą rzeczy niezbędnych. Do tego oczywiście plecak, piórnik i u nas w szkole obowiązkowe są buty na zmianę. Plecak i piórnik kupowałyśmy w sklepie stacjonarnym, bo oczywiście trzeba było dotknąć, oglądną, wybrać. Zakupy papiernicze też, bo niedaleko mamy hurtownię papierniczą, natomiast trampki do szkoły kupowałyśmy tutaj butymodne.pl. A! i oczywiście jeszcze strój na wf, biała koszulka i czarne spodenki :)

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 19 lip 2018, o 14:59

Ja tez dostałam taką listę, przyznam, że to spore ułatwienie, tym bardziej jak robi sie taką wyprawkę po raz pierwszy. U nas niestety niema żadnej hurtowni papierniczej w pobliży, ale i tak udało się nam sporo kupic i dużo taniej na wpadnij.pl. Muszę zobaczyć jeszcze te plecaki, może tez wezmę od nich, oczywiście musi małej się spodobać. Natomiast co do butów to bardzo chętnie zerknę.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 24 lip 2018, o 06:36

U nas w szkole obowiązuje obuwie zmienne. Więc sprawdzam ofertę w sklepie, zawsze znajduje ciekawe propozycje i to w przyzwoitych cenach. A poza obuwiem zmiennym trzeba pamietać o wygodnych butach na zajęcia wychowania fizycznego.

stella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: stella » 21 sie 2018, o 12:22

Warto zainwestować w jakieś nowe ciuszki na rozpoczęcie roku szkolnego, my teraz zrobiliśmy zamówienie na stronie PSOTY, mają przepiękne ciuchy w rozsądnych cenach. A jakość? Pierwsza klasa!

meridia
Świeżynka

Post autor: meridia » 7 wrz 2018, o 17:39

Najbardziej niezbędne są chyba podręczniki..co roku są największym wydatkiem. Ja staram się szukać okazyjnych cen w sieci.

Weronix94
Świeżynka

Post autor: Weronix94 » 11 wrz 2018, o 11:12

A może tak coś eleganckiego dla dziecka hmm, snob-shop.pl/notesy

zabiegana
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zabiegana » 25 paź 2018, o 13:50

martakurek0 pisze:
7 lip 2018, o 20:04
U nas w szkole wychowawczyni dała nam ściągę z listą rzeczy niezbędnych. Do tego oczywiście plecak, piórnik i u nas w szkole obowiązkowe są buty na zmianę.
My też dostałyśmy, to spore ułatwienie. Bo trudniej jest coś przeoczyć! W tym roku piórnik i plecak kupowałyśmy z córką przez internet w sklepie https://bagazowo.pl/piorniki Mają tutaj w większości coolpack'i więc córka mogła spokojnie wybrać sobie wzór. O tą markę jestem spokojna, bo już ją znamy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”