Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: kametr » 9 cze 2016, o 10:54

Witam Was bardzo cieplutko
Mam problem: otóż przyjaciółka w tym tygodniu urodziła dziecko. Mieszka wraz z przyszłym mężem w Holandii, jednak w tym roku niestety nie pojedziemy ich odwiedzić, dlatego też chciałabym im coś wysłać. Co radzicie? i oczywiście do jakiej kwoty? Sama wysyłka z PL do Holandii będzie wychodzić ok. 30 zł listem poleconym do max 1 kg.

Chciałabym aby to nie były jakieś śpioszki tylko coś co zostanie pamiątką. Co myślicie? Możecie coś doradzić?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: henke » 10 cze 2016, o 10:46

To zależy do jakiej kwoty chcesz mniej więcej wydać na prezent. Pomysłów jest cała masa... Proponuje zajrzeć sobie na tą stronę:
http://www.goodies.pl/390-prezenty-na-narodziny-dziecka

Jest tutaj sporo opcji prezentowych dla maluszka na prezent. Może byc to na przykład lampa w ksztalcie pieska ( nie powinna byc zbyt ciężka)
Obrazek

Możesz również podarować coś z biżuterii. Na przykład bransoletę dla mamuśki z grzechotką.

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Aga_Krk » 31 sie 2016, o 09:50

Prezent powinien być praktyczny i uniwersalny. Ja stawiam na dobrej jakości ubranka dla dziecka, jak np. deareco. Lubię tą markę, bo ubranka są stylowe, wykonane z bawełny organicznej i przyjemne dla skóry noworodka. Dla mnie super :)

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 23 maja 2017, o 08:56

A ja w tym roku postanowiłam, że nie będę kupować kolejnej zabawki i tak tego jest tyle, że nie mam już miejsca na nie. Poszukałam trochę w sieci ciekawych pomysłów i udało się, syn dostanie z Jagodowego Kota w tym roku naklejkę na ścianę, taką tablicówkę w kształcie gór, na której do woli będzie mógł sobie pisac i malować, a ja będe miała nareszcie czyste ściany.

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 5 cze 2017, o 12:51

Bardzo wiele propozycji zabawek edukacyjnych znajdziemy na bobokiosk.
Maty edukacyjne to świetny produkt dla maluszków,dzięki niemu rozwijają się, poznają otaczający je świat a dodatkowo są bezpieczne i posiadają wszelkiego rodzaju atesty.
W tego typu zabawki warto inwestować,warto nimi obdarowywać dziecko.

KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Post autor: KaskaMucha2 » 18 wrz 2017, o 18:40

A może taka lala? Jeżeli to dziewczynka to myślę, że prezent się spodoba ;) Będzie w sam raz jako przytulanka do łóżeczka ;)

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 14 sty 2018, o 20:31

hmm a moze dobrym pomyslem na prezent urodzinowy bedzie kocyk? Ale nie jakis taki byle jaki, ale wykonany z materialu minky - to przemily w dotyku material, bezpieczny i ekologiczny.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 28 sty 2018, o 22:10

Moim zdaniem trzeba na takie praktyczne prezenty stawiać, ja na przykład taka niania elektroniczna.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 25 lut 2018, o 21:31

Dla takiego małego dziecka nie trudno znaleźć odpowiedni prezent . Dla starszych dzieci polecam notebooki firmy Lenovo. Moja córka właśnie taki dostała i jest bardzo zadowolona z prezentu . Na szczęście nie przesiaduje zbyt często na portalach społecznościowych , ale często korzysta z niego do odrabiania prac domowych .

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 14 mar 2018, o 16:53

Ja wychodzę z założenia że takich najbardziej praktycznych rzeczy zawsze żal i kupuję najczęściej coś co się przyda. Więc torty z pieluch kupowałam już na babyshower, a najczęściej to ubranka z Psoty, bo są z takiej przyjemnej bawełny że aż miło ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”