Jakie ubranka polecacie?

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Jakie ubranka polecacie?

Post autor: Aga_Krk » 6 maja 2016, o 12:23

Jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla maluszka :) Znajoma poleciła mi sklep deareco.com. Mówiła, że mają tam ubranka, które są bezpieczne dla maluszka, nawet takiego, który ma alergię. Ona sama jest bardzo zadowolona. A Wy jakie ubranka polecacie? :)

dynamical
Forumowiczka

Re: Jakie ubranka polecacie?

Post autor: dynamical » 18 maja 2016, o 09:19

Ja kupuję ubranka dla dzieci firmowe, bo uważam, że są jednak najlepiej uszyte, a przede wszystkim wykonane z naturalnych materiałów. Są to wprawdzie dość drogie rzeczy, ale z drugiej strony trwałe i wytrzymałe. Nie powodują, że skóra się nadmiernie poci.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 2 lut 2017, o 13:27

Ja mam wlasny sklep odzieżowy, więc towar który zamawiam do sklepu biorę też dla dzieci. A hurtownie odzieży mają dobre ceny. Dzieciecych ubran jest wiele.

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Post autor: Dariana » 9 mar 2017, o 06:36

Na tej stronie jest ładnie opisane jak powinna wyglądać dobra wyprawka dla malucha:
boblo.pl/pierwsza-wyprawka-dla-dziecka

Warto jest generalnie nie wpadać w szał zakupów. Wiem wiem,ze wszystko wydaje się takie fajne do kupienia. Ale spiszcie sobie na kartce co jest potrzebne i nie przesadzajcie z zakupami.....

Kupujcie to co akurat jest potrzebne !

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 5 maja 2017, o 09:00

Ja też zrobiłam taką listę po tym jak zajrzałam do Jagodowego Kota, aż mi się oczy śmiały takie to wszystko ładne i zaraz stwierdza się, że wszystko się na pewno przyda. Ubranek faktycznie mam tylko kilka sztuk i muszę jeszcze się rozejrzeć, kilka Waszych namiarów nawet mi się podoba. Na razie jednak będę u nich zamawiać kocyk, rożek i chyba zdecyduję się na to etui na pieluchy i chusteczki. A gdzie kupujecie akcesoria jak butelki, smoczki itd ?

stella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: stella » 2 kwie 2018, o 20:09

Z fajnych adresów internetowych mogę dorzucić psoty.com. Ubierałam u nich dwójkę dzieci, mają rewelacyjną bawełnę, taką mięciutką i przyjemną w dotyku. I ubranka są w świetnych kolorach, bez nadruków, bo nie wiem jak wy, ale ja wolałam zawsze proste ubranka dla dzieci ;)

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 6 kwie 2018, o 13:38

Co do ubranek to na pewno sklepów jest wiele, jednak ja uważam, że każde dziecko zasługuje na coś lepszego niż zwykłe ubranka z sieciówek. Dlatego właśnie swojemu maluchowi kupuję zawsze ekskluzywne ubranka dla dzieci i niemowląt w sklepie Minichic. Może i są trochę droższe niż te w stacjonarnych sklepach, ale na pewno też o wiele lepsze jakościowo. Dlatego właśnie wybieram takie ubranka, ponieważ wiem, że moje dziecko będzie je miało na o wiele dłużej!

mmoda
Świeżynka

Post autor: mmoda » 4 wrz 2018, o 08:35

Ja mam już trochę większe dzieci i zamawiam głównie w sklepach stacjonarnych. Wiem, że zajmuje to trochę czasu, ale jednak możesz dotknąć materiału. Czasem kupuje też ubranka w hurtowniach odzieży, głównie ze względu na cenę :) Wiadomo, w sklepach stacjonarnych często ciuszki są dużo droższe niż przez internet, a dzieci szybko rosną i trzeba co chwilę kupować coś nowego :)

Weronix94
Świeżynka

Post autor: Weronix94 » 11 wrz 2018, o 11:21

Dziewczyny czy warto kupić rożek dla niemowlaka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”